Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Nefrologie:

Prestižní Jafron klub se otevírá i vám

Petra Borová, DiS.

9. prosinec 2021

Urologie

Skupina B. Braun v České republice a na Slovensku navázala strategickou spolupráci se společností Jafron Biomedical, jedním ze světových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve hemoperfuzí, a stala se také partnerem prestižního Jafron klubu. Ten vznikl jako on-line platforma ke sdílení zkušeností odborníků z celého světa.

Lékaři i sestry prostřednictvím Jafron klubu velmi jednoduše získají přístup k řadě webinářů, k on-line přenosům přednášek největších odborných kapacit v oboru mimotělního očišťování krve nebo k záznamům těchto sdělení. Aktuálně je zde dostupný například webinář profesora nefrologie Claudia Ronca, který působí na Padovské univerzitě v Itálii.

„V rámci partnerství s Jafron Biomedical se B. Braun mimo jiné podílí na přípravě přednášek a webinářů, jejichž hlavním cílem je informovat zdravotnické profesionály o nových metodách a postupech, sdílet s odborníky zajímavé kazuistiky a pomáhat jim s dlouhodobým rozšiřováním jejich znalostí,“ komentuje jeden z hlavních přínosů spolupráce manažer pro obchod a marketing divize B. Braun Avitum Mgr. Boris Malhocký.

Z řad českých specialistů je na stránkách Jafron klubu k dispozici pro zhlédnutí například přednáška předsedy České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny prof. MUDr. Vladimíra Černého, Ph.D., FCCM, na téma Adsorpční terapie, od konceptu k realizaci.

Nejen tyto materiály, ale i mnoho dalších najdete na webu www.jafronclub.com. Přístup získáte po přihlášení prostřednictvím QR kódu pod článkem. Přednášky a webináře můžete sledovat on-line i ze záznamu. Registrace je zcela zdarma a otevře vám další informační zdroje a možnost sdílení zkušeností z klinické praxe při provádění hemoperfuzního očišťování krve.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník