Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Prestižní Jafron klub se otevírá i vám

9. Prosinec 2021

Prestižní Jafron klub se otevírá i vám

Jafron

Skupina B. Braun v České republice a na Slovensku navázala strategickou spolupráci se společností Jafron Biomedical, jedním ze světových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve hemoperfuzí, a stala se také partnerem prestižního Jafron klubu. Ten vznikl jako on-line platforma ke sdílení zkušeností odborníků z celého světa.

Lékaři i sestry prostřednictvím Jafron klubu velmi jednoduše získají přístup k řadě webinářů, k on-line přenosům přednášek největších odborných kapacit v oboru mimotělního očišťování krve nebo k záznamům těchto sdělení. Aktuálně je zde dostupný například webinář profesora nefrologie Claudia Ronca, který působí na Padovské univerzitě v Itálii.

„V rámci partnerství s Jafron Biomedical se B. Braun mimo jiné podílí na přípravě přednášek a webinářů, jejichž hlavním cílem je informovat zdravotnické profesionály o nových metodách a postupech, sdílet s odborníky zajímavé kazuistiky a pomáhat jim s dlouhodobým rozšiřováním jejich znalostí,“ komentuje jeden z hlavních přínosů spolupráce manažer pro obchod a marketing divize B. Braun Avitum Mgr. Boris Malhocký.

Z řad českých specialistů je na stránkách Jafron klubu k dispozici pro zhlédnutí například přednáška předsedy České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny prof. MUDr. Vladimíra Černého, Ph.D., FCCM, na téma Adsorpční terapie, od konceptu k realizaci.

Nejen tyto materiály, ale i mnoho dalších najdete na webu www.jafronclub.com. Přístup získáte po přihlášení prostřednictvím QR kódu pod článkem. Přednášky a webináře můžete sledovat on-line i ze záznamu. Registrace je zcela zdarma a otevře vám další informační zdroje a možnost sdílení zkušeností z klinické praxe při provádění hemoperfuzního očišťování krve.

Petra Borová, DiS.
Redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Základním a velmi důležitým požadavkem uživatelů dialyzačního monitoru by měla být jeho bezpečnost pro dialyzované pacienty. Jedním ze základních nastavovaných parametrů dialyzačního ošetření je objem ultrafiltrace, jenž se stává relativně nebezpečným parametrem pro pacienty se sklonem k hypotenzi.

14.10.2021
Dialyzační technika

Neurourologie je specializovanou součástí urologie a zabývá se poruchami močení v důsledku přerušení nervových drah a center. Porušení nervového zásobení je přitom způsobeno různými příčinami, nejčastěji úrazem (mozku, míchy, pánevních nervových pletení a periferních nervů), nervovými chorobami či v důsledku metabolických onemocnění (cukrovka). Projevy těchto poruch souhrnně označujeme jako neurogenní dysfunkce močových cest.

08.06.2021
Ambulantní péče

Príbeh mladej ambasádorky projektu B. Braun pre život Moniky Velackovej je farebný a inšpiratívny od samého počiatku, napriek tomu, že je odmalička pripútaná na invalidný vozík. Je osobnosťou s takou dávkou chuti do života a pozitívnej energie, že hravo schová do vrecka ľudí bez hendikepu. Monika sa narodila s rázštepom chrbtice a porušenou miechou, nikdy nechodila, vyrástla na vozíku. Aj napriek svojmu hendikepu bola od detstva činorodá a akčná. Jej rodičia spomínajú na to, ako na ňu museli neustále dávať pozor, pretože aj keď nemohla chodiť, neustále sa niekam presúvala.

30.08.2020