Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Cukrovka na vzestupu

Proč se počet lidí s onemocněním diabetes mellitus stále zvyšuje? Jaké jsou nové možnosti v léčbě cukrovky? Je už v Česku zázračný lék na hubnutí? A co bychom měli dělat pro to, aby se nám i našim dětem cukrovka vyhnula? Hostem podcastu Medicína je profesor Martin Prázný, předseda České diabetologické společnosti a vedoucí lékař Diabetologického centra Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Rozhovor s předním českým diabetologem si můžete přečíst ZDE.

Vedoucí lékař Diabetologického centra VFN na 3. interní klinice 1. LF UK a VFN v Praze a předseda České diabetologické společnosti ČLS JEP

Prof. MUDr. Martin Prázný, CSc., Ph.D.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata nebo osobnosti, které byste v našem podcastu chtěli slyšet.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.
Vedoucí lékař Diabetologického centra VFN na 3. interní klinice 1. LF UK a VFN v Praze a předseda České diabetologické společnosti ČLS JEP

Prof. MUDr. Martin Prázný, CSc., Ph.D.

Související a doporučené podcasty

Zpět na všechny podcasty

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník