Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pavilon B. Braun Dialog oslavil druhé výročí úspěšné činnosti

24. Červenec 2017

Pavilon B. Braun Dialog oslavil druhé výročí úspěšné činnosti

Pavilon B. Braun Dialog v Praze na Bulovce – moderní medicínské centrum zastřešující vzdělávací a tréninkové centrum Aesculap Akademie, dialyzační středisko B. Braun Avitum a specializované ambulance – oslavil druhé výročí založení. Pavilon se za tu dobu výrazně zapsal do povědomí českých lékařů i zdravotnické veřejnosti a dále upevnil své postavení uznávaného vzdělávacího ústavu.

Multifunkční tréninkové a vzdělávací centrum je svými možnostmi a vybavením v ČR zcela unikátní. Rozdělené je na dvě části. Ta první je vybavena celotělovým simulátorem poslední generace s přístroji pro jednotku intenzivní péče. Druhou částí vzdělávacího pracoviště jsou tréninkové laboratoře pro nácvik laparoskopických operací na 2D simulátorech i reálném 3D robotickém laparoskopu Einstein Vision. Ve dvou tréninkových a dvou seminárních místnostech Pavilonu se k dnešnímu dnu uskutečnila řada vzdělávacích akcí, na kterých se vyškolilo až 4 000 zdravotníků. Nedílnou součástí služeb, které Dialog poskytuje, je i moderní Dialyzační středisko B. Braun Avitum, které za dvě léta své působnosti provedlo více než 26 tisíc dialyzačních výkonů a nyní má přes 100 stálých dialyzovaných pacientů.

Tým Aesculap Akademie

 

Více informací o pavilonu B. Braun Dialog

Dosud nehlasováno

Čtěte také

Aesculap Akademie (AAK) je nestátní zdravotnická vzdělávací instituce Skupiny B. Braun. „Začínali jsme ve dvou lidech, dnes školíme ve více než 200 kurzech tisíce zdravotníků a mediků ročně,“ říká v rozhovoru šéf AAK Martin Kalina. 

08.06.2022

I když rok 2021 byl velmi dynamický a vyžadoval velkou flexibilitu celého týmu Aesculap Akademie (AAK), byl to rok nakonec mimořádně úspěšný.

11.04.2022

Aesculap Akademie se po celém světě věnuje především postgraduálnímu vzdělávání zdravotníků. Těší nás, že v České republice rozšiřujeme své působení a otevíráme své kurzy i studentům lékařských fakult. V loňském roce jsme se začali věnovat také edukaci chronicky nemocných pacientů.

11.04.2022