Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pavilon B. Braun Dialog oslavil druhé výročí úspěšné činnosti

24. Červenec 2017

Pavilon B. Braun Dialog oslavil druhé výročí úspěšné činnosti

Pavilon B. Braun Dialog v Praze na Bulovce – moderní medicínské centrum zastřešující vzdělávací a tréninkové centrum Aesculap Akademie, dialyzační středisko B. Braun Avitum a specializované ambulance – oslavil druhé výročí založení. Pavilon se za tu dobu výrazně zapsal do povědomí českých lékařů i zdravotnické veřejnosti a dále upevnil své postavení uznávaného vzdělávacího ústavu.

Multifunkční tréninkové a vzdělávací centrum je svými možnostmi a vybavením v ČR zcela unikátní. Rozdělené je na dvě části. Ta první je vybavena celotělovým simulátorem poslední generace s přístroji pro jednotku intenzivní péče. Druhou částí vzdělávacího pracoviště jsou tréninkové laboratoře pro nácvik laparoskopických operací na 2D simulátorech i reálném 3D robotickém laparoskopu Einstein Vision. Ve dvou tréninkových a dvou seminárních místnostech Pavilonu se k dnešnímu dnu uskutečnila řada vzdělávacích akcí, na kterých se vyškolilo až 4 000 zdravotníků. Nedílnou součástí služeb, které Dialog poskytuje, je i moderní Dialyzační středisko B. Braun Avitum, které za dvě léta své působnosti provedlo více než 26 tisíc dialyzačních výkonů a nyní má přes 100 stálých dialyzovaných pacientů.

Tým Aesculap Akademie

 

Více informací o pavilonu B. Braun Dialog

Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Nádorová onemocnění často vedou u pacientů ke ztrátě chuti k jídlu. Následná malnutrice přitom hraje významnou roli ve schopnosti absolvovat léčbu. Důležitost kvalitní nutriční péče u onkologicky nemocných proto zdůrazňují specialisté v zahraničí i v Česku.

10.05.2021

Před 25 lety, 15. srpna 1995, bylo v německém Tuttlingenu slavnostně otevřeno školicí a výcvikové centrum Aesculapium, kde našla své sídlo Aesculap Akademie. Tato instituce zastřešuje vzdělávání pro celý koncern B. Braun. Aesculap Akademie dnes působí ve více než čtyřiceti zemích světa. Každoročně pořádá přibližně dva tisíce kurzů, kterých se účastní kolem 70 tisíc účastníků z celého světa. V oblasti zdravotnického vzdělávání patří mezi renomované edukační instituce. 

02.11.2020

Souhru a komunikaci podle návodů ani učebnic nenatrénujete, říká v rozhovoru MUDr. Jan Bureš, anesteziolog a intenzivista z FN Motol.

11.12.2017