Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní:

Lubomír Klepáč v nové funkci

redakce Braunovin

26. Srpen 2015

Aktuality B. Braun

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA patří od začátku letošního července k nejvýše postaveným českým manažerům ve světovém zdravotnickém businessu. Po úspěšném působení ve východní Evropě byl jmenován Vice Prezidentem divize Aesculap zodpovědným za regiony západní a východní Evropa, Střední Východ a Afrika. Na nové pozici je pro tento rok odpovědný za obrat ve výši 540 milionů EUR, tedy zhruba 15 miliard korun.

 

„Vedu tým 21 zkušených mezinárodních manažerů, kteří odpovídají za jednotlivé skupiny zemí. V našich regionech jsou naprosto stabilní vyspělé země, ale stejně tak tam jsou země, tzv. emerging markets, které jsou již na dobré cestě ke stabilitě a prosperitě. A pak máme samozřejmě také spoustu zemí, ve kterých je velká nestabilita, ve kterých jsou války a konflikty. Ta heterogenita je obrovská a musím říci, že právě to mě baví. Všude jsou pacienti a chirurgové, kteří Aesculap technologie potřebují,“ říká ke své nové pozici Lubomír Klepáč.

 

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA hovoří anglicky, německy,španělsky a rusky a komerční sféře ve zdravotnictví se věnuje již 19 let.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník