Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Lubomír Klepáč v nové funkci

26. Srpen 2015

Lubomír Klepáč v nové funkci

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA patří od začátku letošního července k nejvýše postaveným českým manažerům ve světovém zdravotnickém businessu. Po úspěšném působení ve východní Evropě byl jmenován Vice Prezidentem divize Aesculap zodpovědným za regiony západní a východní Evropa, Střední Východ a Afrika. Na nové pozici je pro tento rok odpovědný za obrat ve výši 540 milionů EUR, tedy zhruba 15 miliard korun.

 

„Vedu tým 21 zkušených mezinárodních manažerů, kteří odpovídají za jednotlivé skupiny zemí. V našich regionech jsou naprosto stabilní vyspělé země, ale stejně tak tam jsou země, tzv. emerging markets, které jsou již na dobré cestě ke stabilitě a prosperitě. A pak máme samozřejmě také spoustu zemí, ve kterých je velká nestabilita, ve kterých jsou války a konflikty. Ta heterogenita je obrovská a musím říci, že právě to mě baví. Všude jsou pacienti a chirurgové, kteří Aesculap technologie potřebují,“ říká ke své nové pozici Lubomír Klepáč.

 

MUDr. Lubomír Klepáč, MBA hovoří anglicky, německy,španělsky a rusky a komerční sféře ve zdravotnictví se věnuje již 19 let.

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Cílem aliance je aktivně podporovat rozvoj digitalizace zdravotnictví a sociálních služeb v České republice. „Naší hlavní ambicí z pohledu poskytovatele zdravotní péče je rozvoj konceptu Digitální pacient. Chceme se podílet na zlepšení dostupnosti zdravotní péče pro pacienty ze všech regionů i mikroregionů a zvýšit edukační možnosti pacientů tak, aby měli přístup k nejnovějším a pravdivým informacím o možnostech léčby,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Skupina B. Braun

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun