Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

2. Březen 2015

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

Kromě obecných informací o výživě a jejích složkách, zde pacienti najdou informace o výživě v nemoci, enterální výživě Nutricomp®, dále recepty, kuchařku pro dlouhodobě nemocné, poradnu apod. 

Nově bylo přidáno téma Parenterální výživy a Mobilní parenterální výživy. Zde se pacienti dozví praktické informace o tom, že veškeré pomůcky pro mobilní parenterální výživu nyní hradí pojišťovna, o mobilní pumpě Mini RythmicTM PN+, za jakých podmínek na ni mají nárok atd. Své zkušenosti s mobilní  pumpou zde sděluje i Monika Malíčková, která byla první českou pacientkou, která tuto pumpu užívá.   

Pevně věříme, že zde pacienti naleznou veškeré potřebné informace a díky Lepší péči budou vědět, že mají u lékaře nárok na produkty, které mohou výrazně zkvalitnit jejich život.

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Cílem aliance je aktivně podporovat rozvoj digitalizace zdravotnictví a sociálních služeb v České republice. „Naší hlavní ambicí z pohledu poskytovatele zdravotní péče je rozvoj konceptu Digitální pacient. Chceme se podílet na zlepšení dostupnosti zdravotní péče pro pacienty ze všech regionů i mikroregionů a zvýšit edukační možnosti pacientů tak, aby měli přístup k nejnovějším a pravdivým informacím o možnostech léčby,“ říká MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Skupina B. Braun

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun