Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

2. Březen 2015

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

Kromě obecných informací o výživě a jejích složkách, zde pacienti najdou informace o výživě v nemoci, enterální výživě Nutricomp®, dále recepty, kuchařku pro dlouhodobě nemocné, poradnu apod. 

Nově bylo přidáno téma Parenterální výživy a Mobilní parenterální výživy. Zde se pacienti dozví praktické informace o tom, že veškeré pomůcky pro mobilní parenterální výživu nyní hradí pojišťovna, o mobilní pumpě Mini RythmicTM PN+, za jakých podmínek na ni mají nárok atd. Své zkušenosti s mobilní  pumpou zde sděluje i Monika Malíčková, která byla první českou pacientkou, která tuto pumpu užívá.   

Pevně věříme, že zde pacienti naleznou veškeré potřebné informace a díky Lepší péči budou vědět, že mají u lékaře nárok na produkty, které mohou výrazně zkvalitnit jejich život.

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun

Další ordinace součástí sítě ambulancí B. Braun Plus

06.06.2020
Skupina B. Braun

Lékaři Nemocnice Šumperk od konce února operují novými chirurgickými nástroji. Místo jejich koupě si nemocnice téměř 3 500 chirurgických nástrojů špičkové kvality jako první v Česku a ve střední Evropě pronajala od společnosti B. Braun Medical na šest let. Součástí řešení je prvotřídní autorizovaný servis či proškolení personálu.

20.04.2020
Chirurgie