Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

2. Březen 2015

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

Kromě obecných informací o výživě a jejích složkách, zde pacienti najdou informace o výživě v nemoci, enterální výživě Nutricomp®, dále recepty, kuchařku pro dlouhodobě nemocné, poradnu apod. 

Nově bylo přidáno téma Parenterální výživy a Mobilní parenterální výživy. Zde se pacienti dozví praktické informace o tom, že veškeré pomůcky pro mobilní parenterální výživu nyní hradí pojišťovna, o mobilní pumpě Mini RythmicTM PN+, za jakých podmínek na ni mají nárok atd. Své zkušenosti s mobilní  pumpou zde sděluje i Monika Malíčková, která byla první českou pacientkou, která tuto pumpu užívá.   

Pevně věříme, že zde pacienti naleznou veškeré potřebné informace a díky Lepší péči budou vědět, že mají u lékaře nárok na produkty, které mohou výrazně zkvalitnit jejich život.

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun