Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Onkologie:

Klinická výživa nově na webu lepsipece.cz

redakce Braunovin

2. Březen 2015

Aktuality B. Braun Nutrice

Kromě obecných informací o výživě a jejích složkách, zde pacienti najdou informace o výživě v nemoci, enterální výživě Nutricomp®, dále recepty, kuchařku pro dlouhodobě nemocné, poradnu apod.

Nově bylo přidáno téma Parenterální výživy a Mobilní parenterální výživy. Zde se pacienti dozví praktické informace o tom, že veškeré pomůcky pro mobilní parenterální výživu nyní hradí pojišťovna, o mobilní pumpě Mini RythmicTM PN+, za jakých podmínek na ni mají nárok atd. Své zkušenosti s mobilní pumpou zde sděluje i Monika Malíčková, která byla první českou pacientkou, která tuto pumpu užívá.

Pevně věříme, že zde pacienti naleznou veškeré potřebné informace a díky Lepší péči budou vědět, že mají u lékaře nárok na produkty, které mohou výrazně zkvalitnit jejich život.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník