Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Do Nového roku 2009 s B. Braun ve společnosti dětí

8. Leden 2009

Do Nového roku 2009 s B. Braun ve společnosti dětí

Pod mottem „Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“ připravila naše společnost ve spolupráci s VZP na první lednovou neděli bruslařské dětské odpoledne na umělé ledové ploše v Praze na Ovocném trhu.

Roletka B. Braun for ChildrenRoletka B. Braun for Children„Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“

Po tom, co jsme na samém konci roku minulého uskutečnili v rámci celosvětového projektu „B. Braun for children“ dárkovou  akci pro malé pacienty hospitalizované přes Vánoce na onkologické klinice FDN v Brně, připravila naše společnost ve spolupráci s VZP na první lednovou neděli bruslařské dětské odpoledne na umělé ledové ploše v Praze na Ovocném trhu.

Pod mottem „Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“ jsme byli svědky volného bruslení, soutěží na rychlost i šikovnost o drobné sladkosti, ale hlavně spousty pohybu a radosti pod širým nebem přímo uprostřed historického centra města. Podařilo se tak udělat nejen radost dětským bruslařům, ale i něco pro zdraví všech účastníků.

MUDr. Martin Kuncek
jednatel společnosti
B. Braun Avitum

MUDr. Martin Kuncek
člen vedení Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun