Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Do Nového roku 2009 s B. Braun ve společnosti dětí

8. Leden 2009

Do Nového roku 2009 s B. Braun ve společnosti dětí

Pod mottem „Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“ připravila naše společnost ve spolupráci s VZP na první lednovou neděli bruslařské dětské odpoledne na umělé ledové ploše v Praze na Ovocném trhu.

Roletka B. Braun for ChildrenRoletka B. Braun for Children„Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“

Po tom, co jsme na samém konci roku minulého uskutečnili v rámci celosvětového projektu „B. Braun for children“ dárkovou  akci pro malé pacienty hospitalizované přes Vánoce na onkologické klinice FDN v Brně, připravila naše společnost ve spolupráci s VZP na první lednovou neděli bruslařské dětské odpoledne na umělé ledové ploše v Praze na Ovocném trhu.

Pod mottem „Nový rok 2009 - pořádně se do toho obujte“ jsme byli svědky volného bruslení, soutěží na rychlost i šikovnost o drobné sladkosti, ale hlavně spousty pohybu a radosti pod širým nebem přímo uprostřed historického centra města. Podařilo se tak udělat nejen radost dětským bruslařům, ale i něco pro zdraví všech účastníků.

MUDr. Martin Kuncek
jednatel společnosti
B. Braun Avitum

MUDr. Martin Kuncek
člen vedení Skupiny B. Braun
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun