Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

29. Duben 2019

Chytrý způsob nakupování: B. Braun spustil nový Online Shop

Česká a Slovenská republika se od 1. dubna 2019 zařadila do rodiny uživatelů nového koncernového B. Braun Online Shopu. Je to již třetí verze tohoto moderního nástroje, který umožňuje zákazníkům zasílat svoje objednávky online v kteroukoliv dobu, sedm dní v týdnu.

Rychlý způsob nakupování ve zdravotnictví – B. Braun Online Shop

Jedná se o obdobný způsob, jaký známe z nakupování na internetu. Zákazník si určí, které z našich výrobků si takto přeje objednat, a Online Shop mu umožní přehledné zobrazení produktů, jejich výběr do nákupního košíku, rekapitulaci výběru a odeslání objednávky. Proti předchozí verzi se může shop pochlubit rozšířenou možností vyhledávání výrobků pomocí SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) nebo VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) kódu, možností označit výrobky jako „oblíbené“ pro snazší vytvoření nové objednávky, má přehlednější vyhledávání v katalogu a v neposlední řadě i moderní design.

Samozřejmostí je ochrana citlivých dat pomocí uživatelského jména a hesla, správa přístupu do Online Shopu pomocí portálu Můj B. Braun a zákaznická podpora. „Věřím, že se nový Online Shop bude našim zákazníkům líbit a bude se jim v něm snadno a uživatelsky příjemně nakupovat. První ohlasy tomu ostatně nasvědčují,“ říká s nadšením vedoucí Oddělení obchodních vztahů Libor Jonáš.

Více informací: ondrej.skoda@bbraun.com
 

redakce Braunovin

Čtěte také

Usnadnit cestu pacienta nemocnicí, tedy zoptimalizovat a zefektivnit diagnostické a terapeutické procesy při onkochirurgické léčbě kolorektálního pacienta – to jsou hlavní cíle tzv. Kolorektálního projektu (KRP). Chirurgická klinika Fakultní nemocnice Brno a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity jej za podpory vedení Fakultní nemocnice Brno a ve spolupráci s firmou B. Braun aplikuje od roku 2017 jako první české pracoviště a jedno z prvních v Evropě. Co všechno tento projekt zahrnuje a v čem je inovativní? Tyto informace se dozvíte v následujícím článku od přednosty Chirurgické kliniky prof. MUDr. Zdeňka Kaly, CSc.

09.10.2019
Skupina B. Braun

Dialyzační středisko B. Braun Avitum v Olomouci prošlo rozsáhlou rekonstrukcí s investicí přes 12 milionů korun. Přestavba dialýzy byla specifická i díky tomu, že probíhala za nepřetržitého provozu. „Mimo modernizace samotné dialýzy jsme zásadním způsobem rozšířili všechny ambulance tak, že nyní můžeme přímo na místě v prostředí zákrokových sálků provádět urologické i chirurgické výkony. Středisko tak nyní poskytuje mnohem komplexnější služby než dříve,“ říká člen vedení Skupiny B. Braun MUDr. Martin Kuncek.

12.09.2019
Skupina B. Braun

Skupina B. Braun se společně s ambasadorkou projektu B. Braun pro život úspěšně zúčastnila prvního Metrostav handy cyklo maratonu 2019. Jedná se o jedinečný závod, který je otevřený všem bez rozdílů, což vychází ze slova „handy“. Zároveň jde o ojedinělý nonstop etapový závod u nás. Startovní signál zazněl v úterý 30. července a do cíle týmy postupně dojížděly v průběhu soboty 3. srpna.

11.09.2019
Skupina B. Braun