Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Chytrý způsob nakupování: B. Braun spustil nový Online Shop

29. Duben 2019

Chytrý způsob nakupování: B. Braun spustil nový Online Shop

Česká a Slovenská republika se od 1. dubna 2019 zařadila do rodiny uživatelů nového koncernového B. Braun Online Shopu. Je to již třetí verze tohoto moderního nástroje, který umožňuje zákazníkům zasílat svoje objednávky online v kteroukoliv dobu, sedm dní v týdnu.

Rychlý způsob nakupování ve zdravotnictví – B. Braun Online Shop

Jedná se o obdobný způsob, jaký známe z nakupování na internetu. Zákazník si určí, které z našich výrobků si takto přeje objednat, a Online Shop mu umožní přehledné zobrazení produktů, jejich výběr do nákupního košíku, rekapitulaci výběru a odeslání objednávky. Proti předchozí verzi se může shop pochlubit rozšířenou možností vyhledávání výrobků pomocí SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) nebo VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) kódu, možností označit výrobky jako „oblíbené“ pro snazší vytvoření nové objednávky, má přehlednější vyhledávání v katalogu a v neposlední řadě i moderní design.

Samozřejmostí je ochrana citlivých dat pomocí uživatelského jména a hesla, správa přístupu do Online Shopu pomocí portálu Můj B. Braun a zákaznická podpora. „Věřím, že se nový Online Shop bude našim zákazníkům líbit a bude se jim v něm snadno a uživatelsky příjemně nakupovat. První ohlasy tomu ostatně nasvědčují,“ říká s nadšením vedoucí Oddělení obchodních vztahů Libor Jonáš.

Více informací: ondrej.skoda@bbraun.com
 

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Cílem aliance je aktivně podporovat rozvoj digitalizace zdravotnictví, sociálních služeb, zlepšení dostupnosti zdravotní péče a rozvoj konceptu Digitální pacient v České republice. 

09.12.2021
Skupina B. Braun

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun