Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní:

Chirurgové mezi slalomovými brankami

redakce Braunovin

21. Duben 2015

Aktuality B. Braun

Dne 19. února 2015 se v Koutech nad Desnou uskutečnil 14. ročník lyžařských
závodů lékařů chirurgů ve slalomu Chirurgické ski kritérium, spojený se seminářem Chirurgie v čase ekonomické krize II.

Setkání již tradičně pořádá I. chirurgická klinika Lékařské fakulty Univerzity Palackého a FN Olomouc pod vedením přednosty prof. MUDr. Čestmíra Neorala, CSc.

Lyžařské závody jsou určeny všem lékařům chirurgům a zdravotníkům, kteří nejsou aktivními závodníky, ale mají odvahu a chuť změřit si v jesenických kopcích síly se svými kolegy. Sněhové podmínky i počasí byly ideální a moderní lyžařský areál nabídl výborné zázemí i kvalitní a profesionálně připravenou závodní trať. Ve dvou kolech obřího slalomu se utkalo přes čtyřicet závodníků z řad lékařů a sester z Čech, Moravy i Slovenska. Závodů se aktivně zúčastnili také zástupci Společnosti B. Braun Medical, která patří mezi tradiční partnery ski-kritéria.

Prof. MUDr. Čestmír Neoral již plánuje 15. ročník této sportovně a odborně zaměřené akce. Proběhne příští rok zase v areálu v Koutech nad Desnou. Věříme, že možnosti zasportovat si a současně si rozšířit odborné vědomosti využije opět velký počet zdravotníků.

 Vítězové jednotlivých kategorií

Muži do 40 let - Jiří Kysučan           
Muži 40–55 let - Petr Motyčka          
Muži nad 55 let - Michal Šoltýs         
Lékařky - Katherine Vomáčková
Sestry - Denisa Tvardáková
Firmy - Martin Kalina

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník