Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Chirurgové mezi slalomovými brankami

21. Duben 2015

Chirurgové mezi slalomovými brankami

Dne 19. února 2015 se v Koutech nad Desnou uskutečnil 14. ročník lyžařských
závodů lékařů chirurgů ve slalomu Chirurgické ski kritérium, spojený se seminářem Chirurgie v čase ekonomické krize II.

Setkání již tradičně pořádá I. chirurgická klinika Lékařské fakulty Univerzity Palackého a FN Olomouc pod vedením přednosty prof. MUDr. Čestmíra Neorala, CSc.

Lyžařské závody jsou určeny všem lékařům chirurgům a zdravotníkům, kteří nejsou aktivními závodníky, ale mají odvahu a chuť změřit si v jesenických kopcích síly se svými kolegy. Sněhové podmínky i počasí byly ideální a moderní lyžařský areál nabídl výborné zázemí i kvalitní a profesionálně připravenou závodní trať. Ve dvou kolech obřího slalomu se utkalo přes čtyřicet závodníků z řad lékařů a sester z Čech, Moravy i Slovenska. Závodů se aktivně zúčastnili také zástupci Společnosti B. Braun Medical, která patří mezi tradiční partnery ski-kritéria.

Prof. MUDr. Čestmír Neoral již plánuje 15. ročník této sportovně a odborně zaměřené akce. Proběhne příští rok zase v areálu v Koutech nad Desnou. Věříme, že možnosti zasportovat si a současně si rozšířit odborné vědomosti využije opět velký počet zdravotníků.

 

Vítězové jednotlivých kategorií

Muži do 40 let - Jiří Kysučan           
Muži 40–55 let - Petr Motyčka          
Muži nad 55 let - Michal Šoltýs         
Lékařky - Katherine Vomáčková
Sestry - Denisa Tvardáková
Firmy - Martin Kalina

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun

Další ordinace součástí sítě ambulancí B. Braun Plus

06.06.2020
Skupina B. Braun

Lékaři Nemocnice Šumperk od konce února operují novými chirurgickými nástroji. Místo jejich koupě si nemocnice téměř 3 500 chirurgických nástrojů špičkové kvality jako první v Česku a ve střední Evropě pronajala od společnosti B. Braun Medical na šest let. Součástí řešení je prvotřídní autorizovaný servis či proškolení personálu.

20.04.2020
Chirurgie