Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Chirurgové mezi slalomovými brankami

21. Duben 2015

Chirurgové mezi slalomovými brankami

Dne 19. února 2015 se v Koutech nad Desnou uskutečnil 14. ročník lyžařských
závodů lékařů chirurgů ve slalomu Chirurgické ski kritérium, spojený se seminářem Chirurgie v čase ekonomické krize II.

Setkání již tradičně pořádá I. chirurgická klinika Lékařské fakulty Univerzity Palackého a FN Olomouc pod vedením přednosty prof. MUDr. Čestmíra Neorala, CSc.

Lyžařské závody jsou určeny všem lékařům chirurgům a zdravotníkům, kteří nejsou aktivními závodníky, ale mají odvahu a chuť změřit si v jesenických kopcích síly se svými kolegy. Sněhové podmínky i počasí byly ideální a moderní lyžařský areál nabídl výborné zázemí i kvalitní a profesionálně připravenou závodní trať. Ve dvou kolech obřího slalomu se utkalo přes čtyřicet závodníků z řad lékařů a sester z Čech, Moravy i Slovenska. Závodů se aktivně zúčastnili také zástupci Společnosti B. Braun Medical, která patří mezi tradiční partnery ski-kritéria.

Prof. MUDr. Čestmír Neoral již plánuje 15. ročník této sportovně a odborně zaměřené akce. Proběhne příští rok zase v areálu v Koutech nad Desnou. Věříme, že možnosti zasportovat si a současně si rozšířit odborné vědomosti využije opět velký počet zdravotníků.

 

Vítězové jednotlivých kategorií

Muži do 40 let - Jiří Kysučan           
Muži 40–55 let - Petr Motyčka          
Muži nad 55 let - Michal Šoltýs         
Lékařky - Katherine Vomáčková
Sestry - Denisa Tvardáková
Firmy - Martin Kalina

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Kontakt

Napište nám

Čtěte také

Skupina B. Braun CZ/SK navázala v Česku a na Slovensku strategickou spolupráci s jedním z celosvětových lídrů v oblasti mimotělního očišťování krve společností Jafron Biomedical Co., Ltd a stává se tak distributorem portfolia hemoperfuzních kapslí nové generace Jafron.

22.07.2021
Skupina B. Braun

Před pár dny jsme připomněli význam prevence onemocnění ledvin i na televizních obrazovkách. Na Světový den ledvin promluvili naši primáři ve Snídani s Novou a v Událostech České televize o současné situaci kolem očkování dialyzovaných pacientů i vlivu koronaviru na nefrologické pacienty.

17.03.2021
Skupina B. Braun

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun