Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Café B. Braun bylo nominováno na jednu z cen Grand Prix architektů 2011

2. Květen 2011

Café B. Braun bylo nominováno na jednu z cen Grand Prix architektů 2011

Kavárna Skupiny B. Braun Café B. Braun byla nominováno na cenu Grand Prix architektů 2011 v kategorii Nejlepší interiéry.

Café B. Braun v přízemí Lékařského domu v Praze je jednou ze dvou prací Evy Jiřičné nominovanou v letošním ročníku Grand Prix architektů 2011. Tou druhou je futuristické kongresové centrum Zlín.

Grand Prix architektů je jedním z nejprestižnějších ocenění za architektonické ztvárnění v Česku. Soutěž pro architekty byla původně pořádaná pouze Obcí architektů pod názvem Grand Prix Obce architektů. Od roku 2007 ji spolupořádá Česká komora architektů. Podtitul hlavní ceny zní Národní cena za architekturu. Jako v každém ročníku budou i letos vítězové určeni porotou odborníků v mezinárodním složení.

Výsledky budou zveřejněny 10. května na slavnostním vyhlášení a udělení cen ve Veletržním paláci v Praze.

Více informací najdete například zde a zde.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun