Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Café B. Braun bylo nominováno na jednu z cen Grand Prix architektů 2011

2. Květen 2011

Café B. Braun bylo nominováno na jednu z cen Grand Prix architektů 2011

Kavárna Skupiny B. Braun Café B. Braun byla nominováno na cenu Grand Prix architektů 2011 v kategorii Nejlepší interiéry.

Café B. Braun v přízemí Lékařského domu v Praze je jednou ze dvou prací Evy Jiřičné nominovanou v letošním ročníku Grand Prix architektů 2011. Tou druhou je futuristické kongresové centrum Zlín.

Grand Prix architektů je jedním z nejprestižnějších ocenění za architektonické ztvárnění v Česku. Soutěž pro architekty byla původně pořádaná pouze Obcí architektů pod názvem Grand Prix Obce architektů. Od roku 2007 ji spolupořádá Česká komora architektů. Podtitul hlavní ceny zní Národní cena za architekturu. Jako v každém ročníku budou i letos vítězové určeni porotou odborníků v mezinárodním složení.

Výsledky budou zveřejněny 10. května na slavnostním vyhlášení a udělení cen ve Veletržním paláci v Praze.

Více informací najdete například zde a zde.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun