Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Café B. Braun

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018 redakce Braunovin
Café B. Braun

Káva nejlépe chutná v inspirativním prostředí. Vedle historických, kulturních či literárních kaváren už v Česku zdomácněly i ty designové.

28.11.2013 redakce Braunovin
Café B. Braun

Vzdušné designové prostředí ozdobené dominantním architektonickým „šperkem“ v podobě točitého schodiště dotváří příjemnou atmosféru poněkud futuristického bistra, které sází na kvalitní mezinárodní kuchyni podtrženou příjemnými cenami.

04.02.2013 redakce Braunovin
Café B. Braun

Na konci listopadu se v prostorách Café B. Braun uskutečnila autogramiáda první dámy české architektury, držitelky Řádu britského impéria Evy Jiřičné. Výběr místa nebyl náhodný, protože Café B. Braun patří mezi poslední architektonická díla této slavné zlínské rodačky v České republice.

05.12.2011 redakce Braunovin
Café B. Braun

Je tomu přesně 60 let, co se narodil „dědeček“ současných vysoce sofistikovaných systémů, které při zavedení infuze odměřují množství podávaných léků, roztoků a výživy. Dokonce jeho název - Perfusor® - se od té doby mezi lékaři a zdravotníky ujal jako alternativní výraz pro lineární dávkovač.

Café B. Braun

Jazzman Rudy Linka je podle řady anket a odborníků jedním z nejlepších kytaristů světa. V Česku rok co rok organizuje přehlídku nejmodernějšího jazzu přímo na náměstích českých a moravských měst. V Café B. Braun jsme měli tu čest ho poznat jako velmi vtipného muže s nadhledem i sarkasmem světoobčana.

19.09.2011 redakce Braunovin
Café B. Braun

V 18. ročníku soutěžní přehlídky Grand Prix architektů 2011 - Národní ceně za architekturu získala kavárna Café B. Braun z autorské dílny Evy Jiřičné čestné uznání v kategorii Interiér. Slavnostní vyhlášení proběhlo 10. května 2011 ve Veletržním paláci v Praze. Porota udělila Cenu GPA 2011 a celkem 11 cen a šest čestných uznání v jednotlivých kategoriích.

13.05.2011 Marika Klíčová
Café B. Braun

Kavárna Skupiny B. Braun Café B. Braun byla nominováno na cenu Grand Prix architektů 2011 v kategorii Nejlepší interiéry.

02.05.2011 Marika Klíčová
Café B. Braun

Kavárna společnosti B. Braun - Café B. Braun - se v týdnu od 14. do 18. března stala jednou z "vědeckých kaváren". Zapojila se tím do projektu Týden vědeckých kaváren v Praze, v rámci něhož jste mohli zajít při kávě pobesedovat s našimi předními vědci a odbornými kapacitami.

31.03.2011 redakce Braunovin
Café B. Braun

Kavárna společnosti B. Braun - Café B. Braun - se v týdnu od 14. do 18. března stane jednou z "vědeckých kaváren".

10.03.2011 Marika Klíčová
Café B. Braun