Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní:

B. Braun získal prestižní ocenění CZECH Stability Award

Ing. Lucie Kocourková

20. Listopad 2014

Aktuality B. Braun

Společnost B. Braun Medical se v letošním roce opět umístila mezi nejstabilnějšími firmami v České republice, za což byla oceněna certifikátem CZECH Stability Award s nejvyšším možným hodnocením AAA.

Hodnocení vychází z mezinárodně uznávaného skóringového modelu společnosti Bisnode, která analyzuje a měří stabilitu jednotlivých společností na českém trhu .

Ocenění vnímám zejména jako pozitivní signál vůči našim obchodním partnerům. B. Braun je na českém trhu přes 20 let a toto ocenění potvrzuje stabilitu naší společnosti, která plní včas své závazky a na kterou se mohou naši partneři plně spolehnout. A to je zejména pro české nemocnice, kterým dlouhodobě dodáváme široké portfolio našich produktů určitě pozitivní zpráva,“ říká k certifikátu Ing. Petr Macoun, Ph.D., jednatel společnosti B. Braun Medical.

 

Certifikát převzal Ing. Petr Macoun, Ph.D., ředitel společnosti B. Braun Medical.Certifikát převzal Ing. Petr Macoun, Ph.D., ředitel společnosti B. Braun Medical.CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční bonitu firmy a deklaruje, že hodnocená společnosti praktikuje politiku otevřené komunikace. Vedení i zaměstnancům společnosti navíc přináší ujištění, že firma je silná a stabilní.  

Metoda hodnotícího modelu CZECH Stability Award je založena na exaktní statistické analýze. Společnost Bisnode monitoruje informace o společnostech na základě cca 70 nejrůznějších parametrů,  všechna získaná data a údaje jsou následně vyhodnoceny. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále (AAA D). B. Braun získal nejvyšší možné hodnocení excelentní, tedy AAA.

 

 

 

 

Czech Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii "Nejstabilnější firma roku“.

 

 

 

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník