Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Nefrologie: Článek

B. Braun Avitum posiluje své působení na českém trhu akvizicí společnosti Dialýza a.s. v Berouně

Dialog_IQ-1

Ing. Lucie Kocourková

20. prosinec 2023

Aktuality B. Braun

Společnost B. Braun Avitum s.r.o., přední poskytovatel nefrologické péče v Česku a na Slovensku, dnes ohlásila svou akvizici akciové společnosti Dialýza a.s. v Berouně. „Tímto krokem rozšiřujeme síť dialyzačních středisek a nefrologických ambulancí B. Braun Avitum v České republice a významně posilujeme naše působení ve Středočeském kraji,“ komentuje transakci MUDr. Martin Kuncek, člen vedení Skupiny B. Braun CZ/SK. 
 

B. Braun Avitum, včetně čerstvě nabytého berounského pracoviště platného k 14.12.2023, provozuje celkem 24 dialyzačních středisek a nefrologických ambulancí v České republice.

„Dialýza a.s. je respektovaným poskytovatelem dialyzačních služeb v Berouně a okolí, a navíc sídlí přímo v areálu Polikliniky Medicentrum Beroun, což umožňuje vynikající spolupráci s mnoha lékařskými odbornostmi a diagnostickým a laboratorním vybavením polikliniky,“ vyjmenovává pozitivní aspekty akvizice Martin Kuncek.

Dialýza a.s. a s ní spolupracující agentury domácí péče jsou velmi aktivní také v oblasti poskytování domácí dialýzy nebo v pomoci ukrajinským dialyzovaným pacientům. „Tyto aktivity a formy péče o pacienty s onemocněním ledvin budeme i my nadále podporovat a rozvíjet,“ uzavírá Martin Kuncek. Reportáž z místa přineseme v následujících týdnech. 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník