Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Umění spojovat

3. Červen 2009

Umění spojovat

Příchod jara je spjat s řadou významných veletrhů a akcí. Letos pro své zákazníky zorganizovala společnost B. Braun Medical nevšední společenský den. Tentokrát se pokusila propojit několik druhů umění - výtvarné, hudební a billiardové.

Společenské setkání konané 23. dubna bylo zahájeno v nenápadné odpolední kavárně v Parkhotelu Praha a pokračovalo prohlídkou expozice Národní galerie v sousedním Veletržním paláci. Téměř 110 návštěvníků setkání si prohlédlo stálou expozici věnovanou umění 20. a 21. století včetně prací nejvýznamnějších českých umělců.

Večer pokračoval oficiálním zahájením, kterého se za společnost B. Braun Medical ujal manažer marketingu RNDr. Martin Kalina, Ph.D., a své poděkování klientům a partnerům připojil za vedení společnosti MUDr. Lubomír Klepáč, MBA.

Velmi netradičním a zajímavým zážitkem bylo jistě následné vystoupení Jiřího Korna a několikanásobného mistra republiky Pavla Halamky s jejich billiardovou exhibicí. Během svého téměř devadesátiminutového vystoupení poutali pozornost účastníků setkání bravurními šťouchy a falšemi, jejichž mistrovské provedení bralo divákům doslova dech. Jiří Korn doprovázel exhibici také zpěvem a dokázal, že je stále ve skvělé formě, a to nejen billiardové. Korunou exhibice byla možnost poměřit si své billiardové síly s Jiřím Kornem, kterou řada účastníků skutečně využila.

V další části večera se o hudební doprovod staral kytarista Ivo Spyder Křižan a kulinářské umění kuchařů hotelu spolu s vínem vynikajících značek jen podtrhovaly atmosféru celého večera.        

Celý společenský den proběhl velice příjemně. Naší největší odměnou byla řada spokojených návštěvníků, kteří se zdrželi až do pozdních večerních hodin. 

redakce Braunovin

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun