Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Skupina B. Braun podporuje informativní pořady České televize

2. Září 2011

Skupina B. Braun podporuje informativní pořady České televize

Léčba inkontinence, kloubních poranění či předcházení podvýživě pacientů. To jsou témata nových osvětových pořadů České televize. Přední čeští odborníci v nich vyzývají diváky, aby se za svá onemocnění nestyděli nebo se zbytečně netrápili a zeptali se svých lékařů na všechny možnosti léčby.

Pořady Česká televize vysílá v září a říjnu letošního roku na svých kanálech ČT1 a ČT 24. Videa jsou od 7. září ke stažení také na speciálních internetových stránkách www.lepsipece.cz .

„Lidé se často bojí o svých problémech s lékaři otevřeně mluvit, a nedozví se tak o metodách, které se díky novým poznatkům a technologiím neustále vyvíjí. Proto jsme se rozhodli tento osvětový projekt podpořit,“ komentuje smysl pořadů MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, člen vedení Skupiny B. Braun.

B. Braun podporou pořadů České televize v osvětové činnosti nekončí. „Vytvořili jsme speciální webové stránky www.lepsipece.cz , kde jsou rozhovory s lékaři, zkušenosti pacientů a další informace k daným onemocněním či zdravotním problémům. Témata budeme průběžně rozšiřovat,“ dodává Lubomír Klepáč.

Do natáčení pořadů a následných osvětových aktivit se zapojili Prof. MUDr. Aleš Roztočil, CSc., z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Jihlava, který představuje možnosti léčby inkontinence. O výhodách artroskopických operací hovoří MUDr. Tomáš Uher z Fakultní nemocnice Brno a téma podvýživy pacientů v nemocnicích i v domácí péči rozebírá Prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc., z Centra pro výzkum a vývoj Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Již nyní můžete videa zhlédnout na www.bbraun.cz.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost