Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Průzkum spokojenosti zákazníků se službami B. Braun

26. Leden 2015

Průzkum spokojenosti zákazníků se službami B. Braun

Spokojenost se službami společnosti B. Braun Medical v České i Slovenské republice výrazně přesahuje devadesátiprocentní hranici, spokojenost s produkty je stoprocentní.

Z průzkumu provedeného mezi 400 zákazníky bylo zjištěno, že se ve srovnání s obdobným šetřením před dvěma lety hodnocení servisu společnosti B. Braun stále zlepšuje.

V podzimních měsících jsme se zákazníků v České republice i na Slovensku opět po dvou letech dotazovali na jejich spokojenost se službami naší společnosti. Účastníkům průzkumu jsme položili celkem 33 otázek na kvalitu logistických služeb, Zákaznického centra nebo smluvního přepravce. Zajímala nás spokojenost se způsobem objednávání, spolehlivostí dodávek nebo vyřizováním reklamací. Okrajově jsme se dotkli také práce obchodních zástupců, servisního centra, webových stránek nebo právě Braunovin, které jsou nedílnou součástí našich komplexních služeb a mají mezi zdravotníky mnoho čtenářů. Periodikum čte téměř 70 % dotazovaných, nejoblíbenějšími tématy jsou produktové články a rozhovory s odborníky.

V České republice zareagovalo 81% všech oslovených respondentů, na Slovensku pak 61%, v absolutních číslech jsme tedy zpracovávali odpovědi přibližně 400 účastníků průzkumu.

Nově sledované parametry:

 

Všem, kteří odpověděli, velice děkujeme za čas věnovaný našemu dotazníku. Zpětná vazba  je pro nás velice důležitá a umožňuje nám provádět změny k lepšímu.

Výsledky průzkumu nás potěšily. Věříme, že se nám díky všem shromážděným připomínkám a zkušenostem podaří naše služby stále zlepšovat a v dalším dotazovacím kole roku 2016 se ve všech sledovaných parametrech ještě více přiblížit absolutní hranici spokojenosti.

 

Ing. Šárka Pavlíková
vedoucí Zákaznického centra
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Ambulantní péči nabízí Skupina B. Braun více než 25 let a nyní se rozhodla rozšířit své působení směrem k široké veřejnosti v oblasti kvalitní zdravotní péče pro všechny pod „krycím názvem“ Consumer Health a vydává se na cestu B2C trhu. S Jiřím Lukešem jsme se v rozhovoru otevřeně bavili o nových plánech Skupiny B. Braun, o odborných ambulancích B. Braun Plus a dotkli jsme se také mnoha dalších témat.

31.08.2020
Skupina B. Braun

Další ordinace součástí sítě ambulancí B. Braun Plus

06.06.2020
Skupina B. Braun

Lékaři Nemocnice Šumperk od konce února operují novými chirurgickými nástroji. Místo jejich koupě si nemocnice téměř 3 500 chirurgických nástrojů špičkové kvality jako první v Česku a ve střední Evropě pronajala od společnosti B. Braun Medical na šest let. Součástí řešení je prvotřídní autorizovaný servis či proškolení personálu.

20.04.2020
Chirurgie