Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Prof. Ludwig Georg Braun obdržel Velký kříž za zásluhy Spolkové republiky Německo

11. Listopad 2009

Prof. Ludwig Georg Braun obdržel Velký kříž za zásluhy Spolkové republiky Německo

Německý prezident Horst Köhler
vyznamenal 5. října 2009 prof. Ludwiga
Georga Brauna Velkým křížem
za zásluhy.

Prof. Braun obdržel tuto cenu mimo jiné za podporu inovativnosti, nových způsobů práce a obrovské investice do oblasti vzdělávání. Oceněna byla také jeho práce prezidenta Německé obchodní komory, podpora univerzity v Kasselu a četných kulturních projektů.

Vyznamenání za zásluhy je v Německu udělováno od roku 1951, kdy jej poprvé udělil spolkový prezident Theodor Heuss. Jedná se o nejvyšším státní vyznamenání německým občanům i cizincům, kteří přispěli mimořádně významným způsobem k rozvoji v oblasti politické, ekonomické, sociální nebo vědní anebo prokázali výjimečné služby národu na poli sociální, charitativní či dobročinné práce.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun