Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Prof. Ludwig Georg Braun obdržel Velký kříž za zásluhy Spolkové republiky Německo

11. Listopad 2009

Prof. Ludwig Georg Braun obdržel Velký kříž za zásluhy Spolkové republiky Německo

Německý prezident Horst Köhler
vyznamenal 5. října 2009 prof. Ludwiga
Georga Brauna Velkým křížem
za zásluhy.

Prof. Braun obdržel tuto cenu mimo jiné za podporu inovativnosti, nových způsobů práce a obrovské investice do oblasti vzdělávání. Oceněna byla také jeho práce prezidenta Německé obchodní komory, podpora univerzity v Kasselu a četných kulturních projektů.

Vyznamenání za zásluhy je v Německu udělováno od roku 1951, kdy jej poprvé udělil spolkový prezident Theodor Heuss. Jedná se o nejvyšším státní vyznamenání německým občanům i cizincům, kteří přispěli mimořádně významným způsobem k rozvoji v oblasti politické, ekonomické, sociální nebo vědní anebo prokázali výjimečné služby národu na poli sociální, charitativní či dobročinné práce.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun