Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

20. Červenec 2011

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

21. května 2011 se několik vybraných fotbalistů ze společnosti B. Braun zúčastnilo turnaje Medical Football Challenge 2011 v Bratislavě.

Jednalo se o vůbec první ročník mezinárodního futsalového turnaje společností z oblasti zdravotnictví. Pro upřesnění - futsal se hraje na malém hřišti (v tomto případě v hale), s malým futsalovým míčem se sníženým odskokem a jeho pravidla jsou oproti fotbalovým mírně upravena. Důležité je, že se stále jedná o honbu za míčem. Turnaje se účastnilo jedenáct mužstev rozdělených do dvou skupin, z nichž postupovaly čtyři týmy. Velmi nemilosrdný los nás přiřadil do větší skupiny o šesti mužstvech, což znamenalo více zápasů. Tři mužstva z této skupiny se navíc probojovala do pozdějšího semifinále.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili již v 8:15 hodin, a byla to naše první výhra. Nikdo netušil, že zároveň poslední. Nicméně následovala remíza a v tu chvíli jsme byli jasně postupujícím a favorizovaným týmem. Poté se začalo projevovat značné fyzické vyčerpání a museli jsme přetrpět tři prohry. To už jsme nepostupovali. Přesto tým B. Braun předváděl celkem líbivý fotbal.

Hodnocení turnaje by z úst klasika mohlo znít: „Nemusí pršet, jen když kape,“. Ovšem v našem případě opravdu jen trochu mrholilo.

Po skončení turnaje se uskutečnila velmi příjemná afterparty v hotelu Bonbón, kde byly též vyhlášeny výsledky. Reprezentanti společnosti B. Braun skončili na čestném 9. místě. Celkovým vítězem se stali fotbalisté z firmy Transmedic Slovakia.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun