Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

20. Červenec 2011

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

21. května 2011 se několik vybraných fotbalistů ze společnosti B. Braun zúčastnilo turnaje Medical Football Challenge 2011 v Bratislavě.

Jednalo se o vůbec první ročník mezinárodního futsalového turnaje společností z oblasti zdravotnictví. Pro upřesnění - futsal se hraje na malém hřišti (v tomto případě v hale), s malým futsalovým míčem se sníženým odskokem a jeho pravidla jsou oproti fotbalovým mírně upravena. Důležité je, že se stále jedná o honbu za míčem. Turnaje se účastnilo jedenáct mužstev rozdělených do dvou skupin, z nichž postupovaly čtyři týmy. Velmi nemilosrdný los nás přiřadil do větší skupiny o šesti mužstvech, což znamenalo více zápasů. Tři mužstva z této skupiny se navíc probojovala do pozdějšího semifinále.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili již v 8:15 hodin, a byla to naše první výhra. Nikdo netušil, že zároveň poslední. Nicméně následovala remíza a v tu chvíli jsme byli jasně postupujícím a favorizovaným týmem. Poté se začalo projevovat značné fyzické vyčerpání a museli jsme přetrpět tři prohry. To už jsme nepostupovali. Přesto tým B. Braun předváděl celkem líbivý fotbal.

Hodnocení turnaje by z úst klasika mohlo znít: „Nemusí pršet, jen když kape,“. Ovšem v našem případě opravdu jen trochu mrholilo.

Po skončení turnaje se uskutečnila velmi příjemná afterparty v hotelu Bonbón, kde byly též vyhlášeny výsledky. Reprezentanti společnosti B. Braun skončili na čestném 9. místě. Celkovým vítězem se stali fotbalisté z firmy Transmedic Slovakia.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun