Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

20. Červenec 2011

Mezinárodní futsalový turnaj zdravotnických firem

21. května 2011 se několik vybraných fotbalistů ze společnosti B. Braun zúčastnilo turnaje Medical Football Challenge 2011 v Bratislavě.

Jednalo se o vůbec první ročník mezinárodního futsalového turnaje společností z oblasti zdravotnictví. Pro upřesnění - futsal se hraje na malém hřišti (v tomto případě v hale), s malým futsalovým míčem se sníženým odskokem a jeho pravidla jsou oproti fotbalovým mírně upravena. Důležité je, že se stále jedná o honbu za míčem. Turnaje se účastnilo jedenáct mužstev rozdělených do dvou skupin, z nichž postupovaly čtyři týmy. Velmi nemilosrdný los nás přiřadil do větší skupiny o šesti mužstvech, což znamenalo více zápasů. Tři mužstva z této skupiny se navíc probojovala do pozdějšího semifinále.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili již v 8:15 hodin, a byla to naše první výhra. Nikdo netušil, že zároveň poslední. Nicméně následovala remíza a v tu chvíli jsme byli jasně postupujícím a favorizovaným týmem. Poté se začalo projevovat značné fyzické vyčerpání a museli jsme přetrpět tři prohry. To už jsme nepostupovali. Přesto tým B. Braun předváděl celkem líbivý fotbal.

Hodnocení turnaje by z úst klasika mohlo znít: „Nemusí pršet, jen když kape,“. Ovšem v našem případě opravdu jen trochu mrholilo.

Po skončení turnaje se uskutečnila velmi příjemná afterparty v hotelu Bonbón, kde byly též vyhlášeny výsledky. Reprezentanti společnosti B. Braun skončili na čestném 9. místě. Celkovým vítězem se stali fotbalisté z firmy Transmedic Slovakia.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život