Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

L. G. Braun oslavil 15 let působení koncernu B. Braun v České republice

6. Prosinec 2007

L. G. Braun oslavil 15 let působení koncernu B. Braun v České republice

Po patnácti letech v zemi je B. Braun Medical největší český dodavatel zdravotnických prostředků. Slavnostního večera se zúčastnil Ludwig Georg Braun, předseda představenstva a prapravnuk zakladatele společnosti B. Braun Julia Wilhelma Brauna. Součástí oslav byl Galavečer na pražském Žofíně s vystoupením Kühnova dětského sboru a Daniely Šinkorové

Praha, 6. prosince 2007 - B. Braun Medical oslavil patnáct let působení na českém trhu a vybudování nového ústředí společnosti. Oslav spojených se slavnostním večerem v paláci Žofín se zúčastnil prapravnuk zakladatele společnosti B. Braun Melsungen profesor Ludwig Georg Braun, současný předseda správní rady společnosti, a jeho synovec Christian Braun, který řídí aktivity společnosti v Rakousku.

„B. Braun si i jako celosvětový koncern uchovává ducha rodinné firmy,“ říká Jiří Lukeš, ředitel a jednatel společnosti B. Braun Medical. „Jsem přesvědčen, že tato kvalita napomohla nám všem při budování českého zastoupení koncernu B. Braun a jeho postavení na českém trhu.“

Krátce po příletu do Prahy navštívil L. G. Braun dialyzační centrum B. Braun Avitum při Fakultní nemocnici Na Bulovce, které je součástí sítě dvaceti mezinárodně certifikovaných odborných dialyzačních pracovišť B. Braun v České republice a na Slovensku.

B. Braun Medical od počátku svého působení vyrostl ve významného dodavatele zdravotnických prostředků v České republice se silnou pozicí v celé řadě oborů včetně chirurgických disciplin či anesteziologie. B. Braun Medical zároveň v České republice prostřednictvím své Aesculap Akademie nabízí kvalitní a přístupné celoživotní vzdělávání pro lékaře, zdravotní sestry a další zdravotnický personál.

Program slavnostního večera v reprezentativních prostorách paláce Žofín zahájilo vystoupení Kühnova dětského sboru, před hosty společnosti B. Braun Medical vystoupila také Daniela Šinkorová za dopro-vodu Czech Big Company. Zábavu do časných ranních hodin pak zajišťoval přesvědčivý ABBA World Revival.

Vrchol oslav patnáctiletého působení společnosti B. Braun Medical v České republice byl spojen s celosvětovým projektem B. Braun pro děti. Z rukou L. G. Brauna převzali šeky na 150 000 korun představitelé Kliniky dětské onkologie a hematologie Fakultní nemocnice v Motole a zástupci Dětského kardiocentra Slovenské Republiky v Bratislavě.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost
Lucie Stejskalová je šťastně vdaná, má dvě krásné dcery a pracuje v cateringové společnosti jako kuchařka. Od malička sportovala a láska k pohybu jí zůstala. Dnes je Lucii čtyřicet let, běhá Spartan Race a má za sebou několik triatlonových závodů. Přestože je ve výborné fyzické kondici, postihla ji stresová inkontinence. Řešení našla až v pomůcce Diveen®.
10.03.2021
B. Braun pro život