Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Investujeme do vaší budoucnosti: B. Braun Avitum získalo grant na vzdělávání

4. Květen 2009

Investujeme do vaší budoucnosti: B. Braun Avitum získalo grant na vzdělávání

Společnosti B. Braun Avitum se podařilo vytvořit projekt, a získat tak na školení svých pracovníků finanční dotaci ze zdrojů Evropského sociálního fondu a rozpočtu Hlavního města Prahy v celkové výši cca 4 milionů korun. Finanční příspěvek obdržel B. Braun Avitum v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita. Podpořený projekt je určen pro cílové skupiny lékařů, sester a management pražských dialyzačních středisek. Svým obsahem významně přispěje k soustavnému zvyšování a prohlubování odborných znalostí a posílení komunikačních kompetencí v rámci jednotlivých zařízení. Marketingové a manažerské dovednosti jim pomohou ke zdokonalení profesionálního vystupování ve vztahu ke klientům, zvládání konfliktních a stresových situací, umění prezentace a celkové vytváření pozitivní image firmy v síti specializovaných zdravotnických zařízení s mezinárodním přesahem.                     

Eva Višková

Bc. Eva Višková
B. Braun Avitum
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun