Přejít k hlavnímu obsahu

Investujeme do vaší budoucnosti: B. Braun Avitum získalo grant na vzdělávání

Bc. Eva Višková

4. Květen 2009

Společnosti B. Braun Avitum se podařilo vytvořit projekt, a získat tak na školení svých pracovníků finanční dotaci ze zdrojů Evropského sociálního fondu a rozpočtu Hlavního města Prahy v celkové výši cca 4 milionů korun. Finanční příspěvek obdržel B. Braun Avitum v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita. Podpořený projekt je určen pro cílové skupiny lékařů, sester a management pražských dialyzačních středisek. Svým obsahem významně přispěje k soustavnému zvyšování a prohlubování odborných znalostí a posílení komunikačních kompetencí v rámci jednotlivých zařízení. Marketingové a manažerské dovednosti jim pomohou ke zdokonalení profesionálního vystupování ve vztahu ke klientům, zvládání konfliktních a stresových situací, umění prezentace a celkové vytváření pozitivní image firmy v síti specializovaných zdravotnických zařízení s mezinárodním přesahem.                     

Eva Višková

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník