Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Ostatní:

Evropskému kongresu lékárníků dominovala technika

redakce Braunovin

10. duben 2015

Parenterální výživa Aktuality B. Braun

Letošnímu ročníku Evropského kongresu lékárníků (The European Association of Hospital Pharmacist), který se konal koncem března v německém Hamburku, dominovalo téma techniky.

Odborníci z celé Evropy se tak mohli seznámit s novými přístroji na výdej léků, či automatickou přípravou pro parenterální výživu, tzv. „All in One“ vaků. Němečtí kolegové svůj stánek věnovali třem nosným tématům: procesu řízení rizik v intravenózní terapii, příslušenství pro míchání léčiv, které je spojeno s našimi produkty a do třetice skupině produktů „Ready to use“. Celý segment „Ready to use“ zaznamenal v posledních letech dynamický růst a stal se tak pro divizi Hospital Care klíčovým. Řada nemocnic přijala koncept „Ready to use“ a vidí v něm ve srovnání s klasickou formou přípravy a podání léčiv vyšší bezpečnost a časovou efektivitu.
Skupina B. Braun každoročně umožňuje účast na kongresu řadě českých odborníků. Letošní kongres byl lékárníky hodnocen kladně a navázal tím na úspěch předchozích ročníků.

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vámi zadané údaje jsou u nás v bezpečí.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník