Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nový administrační systém Aesculap Akademie

3. Srpen 2009

Nový administrační systém Aesculap Akademie

Na základě velkého zájmu o akce organizované Aesculap Akademií (AAK) jsme se rozhodli usnadnit proces při­hlašování na kurzy a zefektivnit zpracovávání přihlášek. Jsme proto velmi rádi, že vás můžeme informovat o spuštění nového administračního systému Aesculap Akademie ERA (Event Registration and Administration), jehož ostrý start proběhl již 31. července 2009.

Systém ERA napojený na naše webové stránky www.aesculap-akademie.cz:

  • usnadní zájemcům o kurzy AAK jejich registraci,
  • zlepší komunikaci mezi přihlášenými na akce a koordinátory AAK,
  • zvýší informovanost účastníků přihlášených na kurzy formou automaticky odesílaných e-mailů,
  • umožní kontrolu zaplacených registračních poplatků,
  • zefektivní práci v rámci Aesculap Akademie.

Na našich webových stránkách je k dispozici manuál k při k přihlášení na kurz, který mohou zájemci o naše vzdělávací akce použít v případě nejasností.

Se svými dotazy se mohou obrátit také na tým Aesculap Akademie na e-mailu aesculap-akademie.cz@bbraun.com.

Věříme, že spuštění administrač­ního systému nejen urychlí, ale také celkově zlepší komunikaci mezi Aesculap Akademií a zájemci o naše kurzy.

Ing. Jitka Holomková
koordinátorka Aesculap Akademie
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun