Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Běh pro Paraple

Tereza Vosiková

14. Červenec 2011

Aktuality B. Braun
V Praze se 9. června 2011 uskutečnil již 12. ročník Běhu pro Paraple, kterého se zúčastnilo na čtyři stovky závodníků - dětí i dospělých.

Akce probíhala v Letenských sadech a návštěvníci si mohli sami například vyzkoušet jízdu zručnosti na vozíku a zjistit, s jakými potížemi se vozíčkáři potýkají.

Společnost B. Braun se již několik let podílí na zajišťění kontinence u vozíčkářů. Mimo tyto obchodní aktivity spolupracuje s centrem Paraple v rámci společenské odpovědnosti a připravuje společný projekt "I člověk na vozíku může být zdravý, a to mu přináší Úsměv pro život."

B. Braun ani letošní rok nevynechal příležitost a populární akci Běh pro Paraple navštívil. Dorazily
i známé osobnosti, jako např. Jaroslav Uhlíř, Pavel Nový, Jakub Prachař, Josef Náhlovský, Vojta Dyk
a skupina Nightwork, a nechyběl ani prezident správní rady Centra Paraple Zdeněk Svěrák.

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost, jejíž poradenské a rehabilitační centrum pomáhá vozíčkářům s poškozením míchy vyrovnat se s novou životní situací. V České republice úraz
s poraněním míchy zasáhne každý týden do života čtyř lidí.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník