Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun pomáhá společně s vámi

15. Leden 2009

B. Braun pomáhá společně s vámi

Vánoce většina z nás považuje za svátky klidu, pohody a sblížení. Jako výraz sounáležitosti a pospolitosti se lidé v tomto čase tradičně navštěvují, více si povídají a předávají si dárky. Zkrátka - mají k sobě o krok blíž než jindy.

Společnost B. Braun Medical se také rozhodla dostát této milé tradici. Její zástupci navštívili a obdarovali ty, kteří byli nuceni Štědrý den roku 2008 prožívat  odlišně od většiny z nás a bohužel
i jinde, než by jim bylo milé. Zavítali mezi malé pacienty z Kliniky dětské onkologie FN Brno.

Aby byla naše pomoc opravdu účinná, věnovali jsme finanční prostředky původně určené na vánoční pozornosti pro naše partnery na zpříjemnění jejich pobytu v tomto zdravotnickém zařízení. K jejich úsměvu jste tak přispěli i vy. Děkujeme vám.

Rozhovor s prof. MUDr. Jaroslavem Štěrbou, Ph.D.,  přednostou Kliniky dětské onkologie FN Brno, přineseme v některém z dalších čísel Braunovin.

Tomáš Olbrich
oddělení marketingu

Tomáš Olbrich
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun