Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

6. ročník mezinárodní veterinární výstavy Vet Fair

1. Červen 2008

6. ročník mezinárodní veterinární výstavy Vet Fair

Ve dnech 11.-12. dubna se společnost
B. Braun Medical již podruhé prezentovala na veterinární výstavě v Hradci Králové. Tato akce se koná každoročně a je největší veterinární výstavou v České republice.

Na 6. ročníku se prezentovalo ve sto dvou expozicích sto třicet vystavujících firem. Vet Fair 2008 během dvou dnů navštívilo více než patnáct set návštěvníků z řad odborné veřejnosti, z čehož téměř osm set osob se zúčastnilo doprovodného odborného programu. Tento byl i v letošním roce koncipován ve spolupráci s pěti odbornými asociacemi a společnostmi.

Kyčelní kloub psa plemene labrador před operací a po operaci totální endoprotézy Aesculap na RTG snímcích

B. Braun Medical v tomto roce na výstavě představil kromě klasického portfolia produktů divize Hospital Care i letošní novinku na veterinárním trhu - kompletní systém totální endoprotézy pro psa, značky Aesculap. Tato endoprotéza zaujala při své premiéře přední veterinární odborníky, a výsledkem je první workshop, který se uskuteční ve dnech 20.-21. června na veterinární klinice MVDr. Rašky v Ostravě pod odborným vedením zkušených operatérů tohoto systému z Norimberské veterinární kliniky. Ta je po Mnichovské univerzitě největším veterinárním pracovištěm Bavorska.

Dále byly představeny nové veterinární podložky Netty - výrobek firmy Santex, byly prezentovány výsledky půlročního používání oplachového roztoku na rány Prontosan® ve veterinární praxi a sté výročí šicích materiálů B. Braun.

Výstavy se v roli odborných konzultantů na stánku zúčastnily dvě zástupkyně Zelených hvězd Kristýna Rathouská a Markéta Šragová, za jejichž pomoc a účast jim tímto děkuji.

MVDr. František Repka,
divize OPM

MVDr. František Repka
divize Aesculap
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun