Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

250 000 korun pro sdružení Zdravotní klaun

redakce Braunovin

21. prosinec 2009

Aktuality B. Braun

Společnost B. Braun dostála svému závazku a 18. prosince 2009 předala občanskému sdružení Zdravotní klaun šek na 250 000 korun.

Šek byl slavnostně předán u příležitosti konání speciálního programu „Cirkus paciento“, který zdravotní klauni předvedli tentokrát seniorům v Domově sv. Karla Boromejského
v Praze-Řepích.

Při vánoční klauniádě předvedli speciálně vyškolení zdravotní klauni tradiční vánoční představení, a dali tak geriatrickým pacientům alespoň na chvíli zapomenout na nemoci stáří.
Šek na čtvrt milionu korun pak z rukou ředitele a jednatele společnosti B. Braun Avitum MUDr. Martina Kuncka převzal osobně zakladatel Zdravotního klauna Gary Edwards. B. Braun rovněž podpořil činnost Domova sv. Karla Boromejského zdravotnickými prostředky v hodnotě 30 000 korun.

„Úsměv pro život funguje teprve krátce, ale navzdory tomu již dokázal významně pomoci. Tímto projektem podporujeme dětské a geria trické pacienty v českých zdravotnických zařízeních a hodláme
v tom pokračovat i nadále. Naše společnost k tomuto účelu na rok 2010 vyčlenila částku jeden milion korun,“ uvedl MUDr. Martin Kuncek. A dodal: „Se Zdravotním klaunem budeme spolupracovat i v příštím roce. Plánujeme ale podpořit i jiné organizace. Pokud by se k Úsměvu pro život chtěli připojit i další dárci - ať už z řad jedinců či korporací - určitě takovou spolupráci uvítáme.“
Podrobnosti najdete na www.usmevprozivot.cz .

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník