Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Vracíme přírodě, co nám dává

2. Červen 2010

Vracíme přírodě, co nám dává

Společnosti B. Braun Avitum se v rámci společenské zodpovědnosti zapojily do ekologického programu Stromy pro život.

Ten je realizován společností Office Depot pod záštitou Ministerstva životního prostředí a za podpory Fakulty lesnické a environmentální České zemědělské univerzity v Praze.

Za veškerý nakoupený recyklovaný EKO-papír za rok 2009 jsme bezplatně získali k výsadbě třiatřicet nových stromů. Ty jsme za účasti ekonomických referentek a kolegů z centrály B. Braun Avitum vlastními silami zasadili v oblasti Ještědu na Liberecku a naplnili tak motto akce: „Tak jako les dává od věků lidem život, chceme i my dát život lesu.“

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun