Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Vracíme přírodě, co nám dává

2. Červen 2010

Vracíme přírodě, co nám dává

Společnosti B. Braun Avitum se v rámci společenské zodpovědnosti zapojily do ekologického programu Stromy pro život.

Ten je realizován společností Office Depot pod záštitou Ministerstva životního prostředí a za podpory Fakulty lesnické a environmentální České zemědělské univerzity v Praze.

Za veškerý nakoupený recyklovaný EKO-papír za rok 2009 jsme bezplatně získali k výsadbě třiatřicet nových stromů. Ty jsme za účasti ekonomických referentek a kolegů z centrály B. Braun Avitum vlastními silami zasadili v oblasti Ještědu na Liberecku a naplnili tak motto akce: „Tak jako les dává od věků lidem život, chceme i my dát život lesu.“

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun