Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

V Lékařském domě v Praze vznikne kavárna společnosti B. Braun

26. Leden 2010

V Lékařském domě v Praze vznikne kavárna společnosti B. Braun

Společnost B. Braun Medical uzavřela dlouhodobý kontrakt s Českou lékařskou společností Jana Evangelisty Purkyněho (ČLS JEP) na pronájem prostor v přízemí Lékařského domu, kde vybuduje lékařskou kavárnu - Café B. Braun. Kavárna bude sloužit zejména Lékařskému domu, odborným společnostem, ale i široké veřejnosti.

Provoz kavárny bude zajištěn společností B. Braun, která se zavázala zajistit kvalitního a ověřeného provozovatele, který udrží vysokou úroveň služeb odpovídajících prestiži ČLS a Lékařského domu.
 
Před...V rámci přestavby prostor bývalé pizzerie na kavárnu bude provedeno i oživení vnějšího pláště budovy v podloubí Lékařského domu se záměrem obnovit její původní historický vzhled a zejména zvýšit celkovou reprezentativnost vstupu do LD a nové kavárny, která by měla odpovídat prestiži ČLS JEP.

Realizace architektonického návrhu lékařské kavárny se ujala přední světová architektka a designerka žijící ve Velké Británii Eva Jiřičná.


Projektová příprava a vlastní rekonstrukce prostor kavárny je plánována na první polovinu tohoto roku. Na návštěvu lékařské kavárny se můžete těšit hned od 1. září 2010.

Společnost B. Braun Medical věří, že se jí podaří vytvořit jedinečné a důstojné místo s příjemným prostředím pro setkávání odborníků z lékařských i nelékařských oborů ve zdravotnictví.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun