Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

V Lékařském domě v Praze vznikne kavárna společnosti B. Braun

26. Leden 2010

V Lékařském domě v Praze vznikne kavárna společnosti B. Braun

Společnost B. Braun Medical uzavřela dlouhodobý kontrakt s Českou lékařskou společností Jana Evangelisty Purkyněho (ČLS JEP) na pronájem prostor v přízemí Lékařského domu, kde vybuduje lékařskou kavárnu - Café B. Braun. Kavárna bude sloužit zejména Lékařskému domu, odborným společnostem, ale i široké veřejnosti.

Provoz kavárny bude zajištěn společností B. Braun, která se zavázala zajistit kvalitního a ověřeného provozovatele, který udrží vysokou úroveň služeb odpovídajících prestiži ČLS a Lékařského domu.
 
Před...V rámci přestavby prostor bývalé pizzerie na kavárnu bude provedeno i oživení vnějšího pláště budovy v podloubí Lékařského domu se záměrem obnovit její původní historický vzhled a zejména zvýšit celkovou reprezentativnost vstupu do LD a nové kavárny, která by měla odpovídat prestiži ČLS JEP.

Realizace architektonického návrhu lékařské kavárny se ujala přední světová architektka a designerka žijící ve Velké Británii Eva Jiřičná.


Projektová příprava a vlastní rekonstrukce prostor kavárny je plánována na první polovinu tohoto roku. Na návštěvu lékařské kavárny se můžete těšit hned od 1. září 2010.

Společnost B. Braun Medical věří, že se jí podaří vytvořit jedinečné a důstojné místo s příjemným prostředím pro setkávání odborníků z lékařských i nelékařských oborů ve zdravotnictví.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun