Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

sázení stromů

Komunitný život pacientov a starosť o spoločné veci môže nahradiť psychológa.

09.09.2015 redakce Braunovin
sázení stromů

Spoločnosť B. Braun Avitum už druhý rok realizuje podujatia zamerané na vysádzanie stromov pri dialyzačných strediskách po celom Česku i Slovensku. Každý rok vyberie niekoľko stredísk a v ich blízkosti spolu so svojmi pacientmi vysádza stromy.

04.06.2013 redakce Braunovin
sázení stromů

Bezmála dva metry vysoké stromy druhu katalpa bignonioides zasadili dialyzovaní pacienti se svým ošetřujícím personálem.

30.04.2013 redakce Braunovin
Dialyzační střediska

Více zeleně pro pacienty i personál v areálu dialyzačního střediska v Praze 4.

22.11.2012 redakce Braunovin
sázení stromů

Pacienti a zaměstnanci dialyzačního střediska B. Braun Avitum zasadili v prostorách Vítkovické nemocnice vzrostlé břízy bělokoré a břízy převislé.

28.05.2012 redakce Braunovin
Dialyzační střediska

Společnost B. Braun Avitum představila v rámci programu společenské odpovědnosti další projekt. V místě svých dialyzačních středisek vysazuje za účasti pacientů a personálu nové vzrostlé stromky. Připojila se tak k projektu „Evropského roku dobrovolných činností na podporu aktivního občanství“.

05.09.2011 redakce Braunovin
sázení stromů

Společnosti B. Braun Avitum se v rámci společenské zodpovědnosti zapojily do ekologického programu Stromy pro život.

02.06.2010 redakce Braunovin
sázení stromů

Společnost B. Braun Avitum obdržela certifikát za účast v ekologickém programu „Stromy pro život“, jehož iniciátorem je společnost Office DEPOT. Tento projekt má plnou podporu Ministerstva životního prostředí a expertního partnera nalezl ve Fakultě lesnické a environmentální (FLE) České zemědělské univerzity v Praze.

24.04.2009 redakce Braunovin
sázení stromů