Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pomoc pro Japonsko

1. Duben 2011

Pomoc pro Japonsko

Koncern B. Braun vyhlásil mezi svými zaměstnanci finanční sbírku na pomoc Japonsku strádajícímu po ničivé přírodní katastrofě.

Zemětřesení v Japonsku způsobilo velké utrpení, strádání a riziko jaderné katastrofy. Ani koncern B. Braun nezůstává k tomuto utrpení lhostejný a mezi svými zaměstnanci pořádá celosvětovou
finanční sbírku na pomoc postiženým. Společnost poté přispěje stejnou částkou, jaká bude
vložena na bankovní účet k tomu určený.

Do humanitární sbírky se zapojili samozřejmě také zaměstnanci českého a slovenského zastoupení.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun