Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pomoc pro Japonsko

1. Duben 2011

Pomoc pro Japonsko

Koncern B. Braun vyhlásil mezi svými zaměstnanci finanční sbírku na pomoc Japonsku strádajícímu po ničivé přírodní katastrofě.

Zemětřesení v Japonsku způsobilo velké utrpení, strádání a riziko jaderné katastrofy. Ani koncern B. Braun nezůstává k tomuto utrpení lhostejný a mezi svými zaměstnanci pořádá celosvětovou
finanční sbírku na pomoc postiženým. Společnost poté přispěje stejnou částkou, jaká bude
vložena na bankovní účet k tomu určený.

Do humanitární sbírky se zapojili samozřejmě také zaměstnanci českého a slovenského zastoupení.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka, který cílí primárně na laparoskopickou chirurgii.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun