Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pomoc pro Japonsko

1. Duben 2011

Pomoc pro Japonsko

Koncern B. Braun vyhlásil mezi svými zaměstnanci finanční sbírku na pomoc Japonsku strádajícímu po ničivé přírodní katastrofě.

Zemětřesení v Japonsku způsobilo velké utrpení, strádání a riziko jaderné katastrofy. Ani koncern B. Braun nezůstává k tomuto utrpení lhostejný a mezi svými zaměstnanci pořádá celosvětovou
finanční sbírku na pomoc postiženým. Společnost poté přispěje stejnou částkou, jaká bude
vložena na bankovní účet k tomu určený.

Do humanitární sbírky se zapojili samozřejmě také zaměstnanci českého a slovenského zastoupení.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. Jakým způsobem to dokáže ovlivnit zdravotnictví? 

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun