Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

periferní žilní kanylace

 Mgr. Tomáš Glac popisuje zkušenosti se zavedením standardů pro bezpečnou uzavřenou infuzní linku ve Fakultní nemocnici Ostrava.

09.07.2015 redakce Braunovin
Zelena hvezda

Bezpečnost pacientů a zdravotnických pracovníků se v dnešní době stala celosvětově důležitým kritériem v oblasti hodnocení kvality ošetřovatelské péče.

10.04.2013 redakce Braunovin
periferní žilní kanylace

Společnost B. Braun v polovině letošního letošního roku díky svým zákazníkům z celého světa oslavila prodej jedné miliardy bezpečnostních intravenózních katetrů Vasofix® Safety a Introcan® Safety. Výrazně tak zvýšila ochranu před bodnými poraněními, která způsobují přenos nebezpečných infekcí, jako jsou hepatitida typu B a C a virus HIV.

09.09.2011 redakce Braunovin
periferní žilní kanylace

Výrobce zdravotnických produktů z anglického South Yorkshire získal prestižní národní cenu za bezpečnostní pomůcku, která snižuje riziko poranění zdravotnického personálu injekční jehlou. Bezpečnostní periferní kanyla Introcan Safety® od společnosti B. Braun Medical, která umožňuje snížit riziko nákazy i u pacientů, vyhrála v kategorii pomůcek pro intravenózní léčbu národní soutěž Nursing Times Product Awards 2010.

24.11.2010 redakce Braunovin
periferní žilní kanylace

Fakultní nemocnice Plzeň přistoupila jako první zdravotnické zařízení v České republice k celoplošnému používání nových bezpečnostních intravenózních kanyl. Toto opatření má značný význam pro bezpečnost zdravotnického personálu kvůli riziku možného bodného poranění způsobeného jehlou a také z hlediska bezpečnosti pacientů.

30.03.2009 redakce Braunovin
periferní žilní kanylace

Koncern B. Braun se řadí k největším světovým výrobcům periferních žilních kanyl. Již v roce 1962 v německém Melsungenu vyvinul Berndt Braun první plastovou periferní kanylu pro podání dlouhodobé infúze.

01.09.2008 Petr Misař
periferní žilní kanylace

Koncern B. Braun představil první umělohmotnou periferní žilní kanylu - Braunüle již v roce 1962. V roce 2001 byly na trh uvedeny bezpečnostní periferní kanyly s ochranou hrotu zaváděcí jehly.

01.03.2008 Petr Misař
periferní žilní kanylace