Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Naši zaměstnanci se zapojili do pomoci Japonsku

12. Květen 2011

Naši zaměstnanci se zapojili do pomoci Japonsku

V průběhu měsíce dubna uspořádala Skupina B. Braun mezi svými zaměstnanci finanční sbírku na pomoc Japonsku. Celkově jsme jak v České, tak ve Slovenské republice vybrali 2 494 EUR (60 600 Kč). Vybraná částka bude koncernem zdvojnásobena, což znamená, že díky příspěvkům zaměstnanců B. Braun z České a Slovenské republiky získá Japonsko bezmála 5 000 EUR. Věříme, že i naše společná pomoc přispěje k tomu, aby se život v postižených oblastech Japonska rychle vrátil do normálních kolejí.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FN USA) patří k tradičním prestižním kardiologickým pracovištím v rámci konceptu péče o nemocné se srdečním postižením v České republice. B. Braun Česká republika se těší ze skutečnosti, že dlouhodobě s Invazivní a intervenční kardiologií (IKAK) FN USA spolupracuje a zajišťuje brněnským kardiologům stenty a lékové balonky pro jejich náročnou a odborně vysoce kvalifikovanou práci. Jsme rádi, že můžeme těmito řádky pogratulovat lékařům a sestrám Oddělení invazivní a intervenční kardiologie k 25. výročí založení.

22.07.2021
Aktuality z B. Braun

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun