Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Naši zaměstnanci se zapojili do pomoci Japonsku

12. Květen 2011

Naši zaměstnanci se zapojili do pomoci Japonsku

V průběhu měsíce dubna uspořádala Skupina B. Braun mezi svými zaměstnanci finanční sbírku na pomoc Japonsku. Celkově jsme jak v České, tak ve Slovenské republice vybrali 2 494 EUR (60 600 Kč). Vybraná částka bude koncernem zdvojnásobena, což znamená, že díky příspěvkům zaměstnanců B. Braun z České a Slovenské republiky získá Japonsko bezmála 5 000 EUR. Věříme, že i naše společná pomoc přispěje k tomu, aby se život v postižených oblastech Japonska rychle vrátil do normálních kolejí.

Marika Klíčová
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun