Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

infuzní linka

Ve výrobním komplexu Pfieffewiesen se oslavovalo. Na výrobní lince byl totiž kompletován třímiliardtý infuzní set.

12.09.2017 redakce Braunovin
infuzní linka

Spouštíme stránky, které pomáhají zvýšit bezpečí pacientů i zdravotníků

10.01.2017 Bc. Tomáš Kovrzek
safety concept

Vědecký výbor pro vznikající a nově zjištěná zdravotní rizika Evropské komise přehodnotil své stanovisko týkající se expozice di-ethylhexyl-ftalátu (DEHP)

18.07.2016 redakce Braunovin
infuzní linka

 Mgr. Tomáš Glac popisuje zkušenosti se zavedením standardů pro bezpečnou uzavřenou infuzní linku ve Fakultní nemocnici Ostrava.

09.07.2015 redakce Braunovin
Zelena hvezda

Společnost B. Braun dokončila další příspěvek věnující se prevenci rizik v infuzní terapii.

07.04.2014 Bc. Tomáš Kovrzek
infuzní linka

14. března 2012 se v německém městě Melsungen vyrobil dvoumiliardtý infuzní set.

30.04.2012 redakce Braunovin
infuzní linka

Koncern B. Braun se dlouhodobě intenzivně věnuje vývoji, výrobě a propagaci prostředků zdravotnické techniky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. V rámci Safety konceptu uvádí na trh nový výrobek - trojcestný kohout Discofix® C s integrovaným bezjehlovým vstupem, který zvyšuje bezpečnost během infuzní terapie.

11.04.2012 Petr Misař
infuzní linka

Koncern B. Braun se již mnoho let zaměřuje na výrobu moderních prostředků zdravotnické techniky, které snižují rizika léčebného výkonu, zvyšují jeho bezpečnost a poskytují ochranu zdravotnickému personálu. U mnoha produktů je jedním z předních výrobců, kteří určují daný směr ve spolupráci s nejprestižnějšími zdravotnickými zařízeními.

06.04.2011 Petr Misař
infuzní linka

V posledních letech výrazně stoupá tlak na snižování nákladů a zvyšování produktivity práce zdravotnických pracovníků v nemocnicích. Velký důraz je kladen rovněž na efektivitu a bezpečnost pracovních postupů v každodenní klinické praxi. To dovoluje více se zaměřit na pacienty a zvýšit kvalitu ošetřovatelského procesu. Jedním z pozitivních příkladů optimalizace pracovního postupu a zvýšení bezpečnosti pacienta během infuzní terapie je používání setu Intrafix® SafeSet.

04.10.2010 redakce Braunovin
infuzní linka

Pro společnost B. Braun je a vždy byla bezpečnost pacientů a zdravotnického personálu nejvyšší prioritou. V rámci Safety konceptu nabízí veškeré infuzní sety z PVC nově bez nebezpečného změkčovadla DEHP v tzv. DEHP free verzi. Jednoznačné označení této verze najdete v souladu s legislativou na zevním obalu našich setů.

15.04.2010 Petr Misař
infuzní linka