Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Café B. Braun - jazz, krása, politika, byznys a káva

19. Září 2011

Café B. Braun - jazz, krása, politika, byznys a káva

Jazzman Rudy Linka je podle řady anket a odborníků jedním z nejlepších kytaristů světa. V Česku rok co rok organizuje přehlídku nejmodernějšího jazzu přímo na náměstích českých a moravských měst. V Café B. Braun jsme měli tu čest ho poznat jako velmi vtipného muže s nadhledem i sarkasmem světoobčana.

Přivítali jsme ho hned několikrát. A vždy z toho byla akce, na kterou budou účastníci dlouho vzpomínat. Úvodní akci Rudyho festivalu v kavárně navštívila také Miss World Taťána Kuchařová. Je tedy jasné, že nejen Rudy Linka zaujal naše hosty. Faktem ale je, že když začal hrát na kytaru, oči všech přítomných nevěřícně zíraly především na hbité prsty, které ladně klouzaly po jeho kytaře značky Gibson ES-175, která světlo světa spatřila už v roce 1953.

V titulku článku jsme vedle jazzu a krásy též uvedli politiku a byznys. Vysvětlení je jednoduché - na dvou akcích jsme přivítali řadu byznysmenů, ale také dva ministry a další vlivné politiky. A to není jen tak. Společnosti B. Braun se to však díky kavárně podařilo. Jazz dokáže být velkým spojovatelem. Koneckonců, na Rudyho festivalu se scházejí lidé, kteří by si jinak nejspíš vůbec nerozuměli. Do rytmu si však podupávají stejně.

Café B. Braun plánuje směle i do budoucnosti - nejen akce, ale také rozšiřování své nabídky. Nevěříte? Přijďte se podívat a ochutnat nejpoctivější kávu v Praze. Nebo si chcete dát něco k jídlu? Pak se dočkáte i obědového menu, případně domácích francouzských koláčů, v nabídce jsou i lasagne, lehké zeleninové saláty a k tomu všemu široký výběr zákusků. Těšíme se na vás!

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

30.01.2018

Navyšování cen ovlivňuje především zdražování surovin, komponentů, obalových materiálů, energie, vody a dopravy. „Situaci nepomáhají ani nová legislativní pravidla EU pro hodnocení bezpečnosti, výrobu a distribuci zdravotnických prostředků a bezpečnost léčiv, která navyšují významně náklady výrobců a distributorů,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení Skupiny B. Braun.

09.12.2021
Aktuality z B. Braun

Zdravotníci z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako jedni z prvních 
vyzkoušeli unikátní monitorovací systém compliance hygieny rukou NosoEx. 
O tom, jak se tato novinka osvědčila v praxi, jsme mluvili s Romanem Boráněm 
z Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny této nemocnice. 

14.10.2021
Aktuality z B. Braun