Přejít k hlavnímu obsahu

Café B. Braun v pořadu Host do domu

redakce Braunovin

30. Leden 2018

Café B. Braun

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

Ve vysílání ČRo – Dvojka v pořadu Host do domu moderovaný Jitkou Novotnou byla do pořadu jako host pozvaná kunsthistorička Eva Bendová, která hovořila o historických a moderních kavárnách, o nichž píše ve své knize Pražská kavárna: minulost a současnost. Při dotazu Jitky Novotné, kterou kavárnu by paní Bendová doporučila, odpověděla takto: „Kdyby chtěl jít člověk za dobrou kávou a za výbornou architekturou, tak bych doporučila designovou kavárnu Evy Jiřičné Café B. Braun, kterou by asi Pražan jen těžko hledal, kdyby neměl tuto znalost, že existuje. O této kavárně se také zmiňuji v knize.“ 

Napište nám

Využijte tento prostor a podělte se s námi o další témata, osobnosti nebo produkty o kterých byste se chtěli dozvědět více.

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník