Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Café B. Braun v pořadu Host do domu

30. Leden 2018

Café B. Braun v pořadu Host do domu

Do Café B. Braun jde člověk, když chce jít na dobrou kávu nebo za výbornou architekturou.

Ve vysílání ČRo – Dvojka v pořadu Host do domu moderovaný Jitkou Novotnou byla do pořadu jako host pozvaná kunsthistorička Eva Bendová, která hovořila o historických a moderních kavárnách, o nichž píše ve své knize Pražská kavárna: minulost a současnost. Při dotazu Jitky Novotné, kterou kavárnu by paní Bendová doporučila, odpověděla takto: „Kdyby chtěl jít člověk za dobrou kávou a za výbornou architekturou, tak bych doporučila designovou kavárnu Evy Jiřičné Café B. Braun, kterou by asi Pražan jen těžko hledal, kdyby neměl tuto znalost, že existuje. O této kavárně se také zmiňuji v knize.“ 

redakce Braunovin
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Káva nejlépe chutná v inspirativním prostředí. Vedle historických, kulturních či literárních kaváren už v Česku zdomácněly i ty designové.
28.11.2013
Aktuality z B. Braun
Vzdušné designové prostředí ozdobené dominantním architektonickým „šperkem“ v podobě točitého schodiště dotváří příjemnou atmosféru poněkud futuristického bistra, které sází na kvalitní mezinárodní kuchyni podtrženou příjemnými cenami.
04.02.2013
Aktuality z B. Braun
Je tomu přesně 60 let, co se narodil „dědeček“ současných vysoce sofistikovaných systémů, které při zavedení infuze odměřují množství podávaných léků, roztoků a výživy. Dokonce jeho název - Perfusor® - se od té doby mezi lékaři a zdravotníky ujal jako alternativní výraz pro lineární dávkovač.
24.10.2011
Aktuality z B. Braun