Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Café B. Braun - jazz, krása, politika, byznys a káva

redakce Braunovin

19. Září 2011

Café B. Braun
Jazzman Rudy Linka je podle řady anket a odborníků jedním z nejlepších kytaristů světa. V Česku rok co rok organizuje přehlídku nejmodernějšího jazzu přímo na náměstích českých a moravských měst. V Café B. Braun jsme měli tu čest ho poznat jako velmi vtipného muže s nadhledem i sarkasmem světoobčana.

Přivítali jsme ho hned několikrát. A vždy z toho byla akce, na kterou budou účastníci dlouho vzpomínat. Úvodní akci Rudyho festivalu v kavárně navštívila také Miss World Taťána Kuchařová. Je tedy jasné, že nejen Rudy Linka zaujal naše hosty. Faktem ale je, že když začal hrát na kytaru, oči všech přítomných nevěřícně zíraly především na hbité prsty, které ladně klouzaly po jeho kytaře značky Gibson ES-175, která světlo světa spatřila už v roce 1953.

V titulku článku jsme vedle jazzu a krásy též uvedli politiku a byznys. Vysvětlení je jednoduché - na dvou akcích jsme přivítali řadu byznysmenů, ale také dva ministry a další vlivné politiky. A to není jen tak. Společnosti B. Braun se to však díky kavárně podařilo. Jazz dokáže být velkým spojovatelem. Koneckonců, na Rudyho festivalu se scházejí lidé, kteří by si jinak nejspíš vůbec nerozuměli. Do rytmu si však podupávají stejně.

Café B. Braun plánuje směle i do budoucnosti - nejen akce, ale také rozšiřování své nabídky. Nevěříte? Přijďte se podívat a ochutnat nejpoctivější kávu v Praze. Nebo si chcete dát něco k jídlu? Pak se dočkáte i obědového menu, případně domácích francouzských koláčů, v nabídce jsou i lasagne, lehké zeleninové saláty a k tomu všemu široký výběr zákusků. Těšíme se na vás!

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník