Přejít k hlavnímu obsahu
Zpět

Události

Café B. Braun bylo nominováno na jednu z cen Grand Prix architektů 2011

Marika Klíčová

2. Květen 2011

Café B. Braun
Kavárna Skupiny B. Braun Café B. Braun byla nominováno na cenu Grand Prix architektů 2011 v kategorii Nejlepší interiéry.

Café B. Braun v přízemí Lékařského domu v Praze je jednou ze dvou prací Evy Jiřičné nominovanou v letošním ročníku Grand Prix architektů 2011. Tou druhou je futuristické kongresové centrum Zlín.

Grand Prix architektů je jedním z nejprestižnějších ocenění za architektonické ztvárnění v Česku. Soutěž pro architekty byla původně pořádaná pouze Obcí architektů pod názvem Grand Prix Obce architektů. Od roku 2007 ji spolupořádá Česká komora architektů. Podtitul hlavní ceny zní Národní cena za architekturu. Jako v každém ročníku budou i letos vítězové určeni porotou odborníků v mezinárodním složení.

Výsledky budou zveřejněny 10. května na slavnostním vyhlášení a udělení cen ve Veletržním paláci v Praze.

Více informací najdete například zde a zde.

Související a doporučené články

Odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích

Tyto stránky obsahují odborné informace o léčivech a zdravotnických prostředcích určené zdravotnickým odborníkům v České republice. Nejsou určeny laické veřejnosti.

Odborníkem je dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky nebo zdravotnické prostředky. Pokud osoba, která není odborníkem, vstoupí na tyto webové stránky, vystavuje se riziku nesprávného porozumění informací zde publikovaných a z toho plynoucích důsledků.

Kliknutím na tlačítko „Jsem odborník“ potvrzujete, že:

  • Jste se seznámil/a s výše uvedenou zákonnou definicí pojmu „odborník“;
  • Jste odborníkem ve smyslu zákona o regulaci reklamy;
  • Jste se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převážně pro odborníky.
Jsem odborník
Nejsem odborník