Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun dobývá Hollywood

22. Září 2010

B. Braun dobývá Hollywood

Až bude příště seriálový dr. House řešit nějakou lékařskou záhadu, pozorně sledujte, co mu při řešení pomáhá. Uvidíte, že v televizních seriálech i ve filmech často hrají výrobky společnosti B. Braun. Velmi často jde například o infuzních vaky či bezpečnostní infuzní systém Outlook®.

Mají-li se podle scénáře použít nějaké zdravotnické prostředky, obracejí se producenti z Hollywoodu na dodavatele rekvizit. Ti pak zavolají společnosti B. Braun, jejíž výrobky mají nejlepší dodavatelé rekvizit ve velké oblibě. „Producenti chtějí špičku v oboru... Výrobky společnosti B. Braun se snadno používají a ve filmu nebo v televizi vypadají přímo báječně,“ říká Alex Hernandez ze společnosti Alpha Medical Resources.

Proč?

Jednoduchý, intuitivní design bezpečnostního infuzního systému Outlook® společnosti B. Braun, díky němuž je tento výrobek oblíbený ve skutečných nemocnicích, zajišťuje systému stálé místo
i v televizních seriálech. Infuzní vaky společnosti B. Braun neobsahující PVC ani DEHP, zákazníci jim dávají přednost z důvodů spojených s ochranou životního prostředí i kvůli jejich vlastnostem důležitým při použití na klinikách, získávají nadšená hodnocení také proto, že ve filmech vynikne jejich čistý, jasně odlišitelný vzhled.

Až se tedy příště budete dívat na nějaký televizní pořad nebo film, sledujte jej pozorně a možná si všimnete, že ve vedlejší roli vystupují výrobky společnosti B. Braun.

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno