Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum pomáhá vysazovat Stromy pro život

24. Duben 2009

B. Braun Avitum pomáhá vysazovat Stromy pro život

Společnost B. Braun Avitum obdržela certifikát za účast v ekologickém programu „Stromy pro život“, jehož iniciátorem je společnost Office DEPOT. Tento projekt má plnou podporu Ministerstva životního prostředí a expertního partnera nalezl ve Fakultě lesnické a environmentální (FLE) České zemědělské univerzity v Praze.

Cílem programu „Stromy pro život“ je dokázat, že si uvědomujeme spoluzodpovědnost, vyplývající z využívání obnovitelných přírodních zdrojů.

Podstata programu je velmi jednoduchá - za každých odebraných 50 balíků určitého druhu kancelářského papíru od společnosti Office DEPOT za nás tato vysadí jeden strom v lokalitě doporučené FLE.

V roce 2008 byly v rámci tohoto programu díky společnosti B. Braun Avitum vysazeny 3 stromy.

Od zahájení programu v roce 2003 se v rámci obnovy lesů podařilo vysadit již 162 293 stromů v 15 lokalitách České republiky.

redakce Braunovin

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Významní čeští nefrologové po zahájení očkování proti covidu-19 oslovili Ministerstvo zdravotnictví, aby při vakcinaci zařadilo do prioritních skupin i dialyzované pacienty. Přístup k očkování se podařilo zajistit a dialyzovaní už mají dostupnější i preventivní léčbu.

30.04.2021
Aktuality z B. Braun

Společnost B. Braun rozšířila své portfolio vstřebatelných hemostatických prostředků z oxidované celulózy o nového benjamínka: Cellistypt® N-W. Nejnovější zpevněná fibrilární forma Cellistypt® N-W byla designována tak, aby vyhověla speciálním potřebám laparoskopické chirurgie.

05.05.2021
Aktuality z B. Braun

Sport ho provází už od malička. Nejen on, ale i celá jeho rodina se řadí mezi aktivní sportovce. I když se vyčerpá na sjezdovce nebo během, je to pro něj hlavně relax. Profesor Matějovič se věnuje vnitřnímu lékařství a intenzivní péči a rukama mu projdou často pacienti v přímém ohrožení života.

01.04.2021
Lidé a společnost