Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

B. Braun Avitum pomáhá vysazovat Stromy pro život

24. Duben 2009

B. Braun Avitum pomáhá vysazovat Stromy pro život

Společnost B. Braun Avitum obdržela certifikát za účast v ekologickém programu „Stromy pro život“, jehož iniciátorem je společnost Office DEPOT. Tento projekt má plnou podporu Ministerstva životního prostředí a expertního partnera nalezl ve Fakultě lesnické a environmentální (FLE) České zemědělské univerzity v Praze.

Cílem programu „Stromy pro život“ je dokázat, že si uvědomujeme spoluzodpovědnost, vyplývající z využívání obnovitelných přírodních zdrojů.

Podstata programu je velmi jednoduchá - za každých odebraných 50 balíků určitého druhu kancelářského papíru od společnosti Office DEPOT za nás tato vysadí jeden strom v lokalitě doporučené FLE.

V roce 2008 byly v rámci tohoto programu díky společnosti B. Braun Avitum vysazeny 3 stromy.

Od zahájení programu v roce 2003 se v rámci obnovy lesů podařilo vysadit již 162 293 stromů v 15 lokalitách České republiky.

redakce Braunovin

redakce Braunovin
0
Dosud nehlasováno

Čtěte také

Vzdělávací instituce Aesculap Akademie uspořádala sympozium Restart elektivních výkonů, které v přímém přenosu vysílala přihlášeným účastníkům prestižní konference Efektivní nemocnice. Pozvání přijali Roman Kraus, předseda senátního výboru pro zdravotnictví, Jan Bláha, přednosta KARIM Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, a Eckart Mayer, přednosta německé ortopedické kliniky AKH. Připravili jsme tři bloky, ve kterých vždy diskutovali dva hosté.

23.12.2020
Aktuality z B. Braun

Spotify, iTunes, Google Podcasts - na všech těchto platformách si teď můžete poslechnout podcast Medicína od společnosti B. Braun. O zdravotnictví nebo aktuálních tématech v medicíně vyprávějí lékaři, sestry, manažeři, ale i samotní pacienti. Ačkoliv podcast přináší řadu odborných názorů, nepochybně obohatí i posluchače z řad široké veřejnosti.

30.10.2020
Aktuality z B. Braun

Existuje klíč k nalezení optimální úrovně stresu v době koronaviru? K tomu se nám vyjádřil a popsal své zkušenosti z terénu zakladatel projektu #delamcomuzu Mgr. Pavel Pařízek, který v době krize řešil se svým týmem na dennodenní bázi problémy běžných občanů, pracovníků z první linie a fungoval dokonce jako „záchranná stanice“ expatů žijících na území České republiky. V průběhu pandemie se ukázalo, že hlavním stresovým faktorem epidemické krize nebyl jen samotný Covid-19, ale i sekundární dopady pandemie jako obavy o vztahy či práci.

08.07.2020
Aktuality z B. Braun